Naukowy.pl

Języki obce => Francuski => Zadania => Wątek zaczęty przez: [email protected] w Październik 08, 2009, 07:59:12 pm

Tytuł: opis wymarzonego lub ulubionego nauczyciela.
Wiadomość wysłana przez: [email protected] w Październik 08, 2009, 07:59:12 pm
czy mógłby mi ktoś napisać krótki opis ulubionego lub wymarzonego nauczyciela po francusku? błagam bo ja nie umiem a muszę to mieć na jutro a w najgorszym razie na poniedziałek.... byłabym wdzięczna za każde zdanie.
Tytuł: opis wymarzonego lub ulubionego nauczyciela.
Wiadomość wysłana przez: dudu21 w Październik 08, 2009, 09:33:21 pm
przeczytaj regulamin tego forum, punkt 0
nic ci nie da przepisanie pracy - siądź ze słownikiem i spróbuj coś napisać, wklej to do sprawdzenia a ktoś na to zerknie
pozdrawiam
Tytuł: opis wymarzonego lub ulubionego nauczyciela.
Wiadomość wysłana przez: [email protected] w Październik 10, 2009, 04:58:20 pm
PROSIŁABYM O SPRAWDZENIE I POPRAWIENIE BŁĘDÓW.
Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ :smile:
Mon professeur préféré est Mme Violetta. Je pense que c'est une personne unique avec la profession d'enseignant. Est un mathématicien, m'a appris le cours préparatoire à baccalauréat. Je n'ai pas les aptitudes en mathématiques, mais parce que cette personne tous les problèmes pour moi sont clairs et compréhensibles. Mme Violetta est très gai, agréable, poli et bien enseigné. Ne critique pas ses disciples, et au-dessus tout, est sincère.Je l'aime beaucoup et je suis plein d'admiration pour ses méthodes d'enseignement. J'espère que grâce à cela je peux passer un diplôme d'études secondaires.
Tytuł: opis wymarzonego lub ulubionego nauczyciela.
Wiadomość wysłana przez: Ascara w Październik 13, 2009, 08:24:01 pm
Niestety, z tego co się orientuję, nikt tu nie mówi po francusku, choć może się mylę. Przynajmniej ten wątek nie cieszy się popularnością.

Jeśli mam rację - http://www.interpals.net/

Strona do kontaktów międzynarodowych, poszukaj kogoś kto zna i polski i francuski, chyba, że dogadasz się z Francuzem po angielsku, to zadanie masz ułatwione ;) Na pewno znajdziesz kogoś, kto będzie mógł Ci to sprawdzić. Problem, że trzeba mieć konto. Jeśli nie masz ochoty go zakładać, napisz na priv, a udostępnię Ci hasło i nick do mojego starego konta, którego już nie używam.