Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Sport => Wątek zaczęty przez: olenka w Grudzień 05, 2018, 06:04:28 pm

Tytuł: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Grudzień 05, 2018, 06:04:28 pm
Moim zdaniem bardzo wazne jest by odpowiednio się odżywiać. Zadbać o to by w naszej diecie pojawiły sie ostotne składniki. Dbacie o to by do organizmu dostarczyć lunazynę? Czytałam tutaj http://lunazyna.pl/lunazyna-a-zdrowie-serca/ o tym peptydzie, który występuje w soi.
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: schabowy083 w Grudzień 28, 2018, 06:57:12 pm
Ja dbam o to by moje posiłki były nieprzetworzone i jak najzdrowsze :)


____________________________________________________________
muscle up (https://caliathletics.com/knowledge/muscle-up/)handstand (https://caliathletics.com/knowledge/handstand-3/), daily back stretches (https://caliathletics.com/knowledge/back-stretches/) czy tricep workouts (https://caliathletics.com/knowledge/build-triceps-calisthenics/)   :P
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: onova w Luty 18, 2019, 11:21:10 pm
Również dbam o zdrowe i zbilansowane posiłki, ale zdarzy się że czasami sobie pofolguję to wtedy trzeba uzupełniać składniki. Sobie łykam wtedy tabletki z magnezem https://www.bee.pl/swanson-usa-taurynian-magnezu-100mg-120-tabl_p9017.html - takie duże opakowanie bardzo ekonomicznie wychodzi
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Grudzień 21, 2019, 08:38:31 pm
Wiecie, że astry oczyszczające z toksyn https://migliori-integratori.it/detox-cleansil-sap-cerotti-che-ci-liberano-dalle-tossine-e-riparano-i-problemi-di-salute/ są naturalne i zawierają 100% naturalnych składników, bez sztucznych substancji oraz tych pochodzenia zwierzęcego? Podobno świetnie działają i warto w nie zainwetsować.
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 20, 2020, 04:23:47 pm
O nasze zdrowie trzeba dbać cały czas, ja niedawno poszedłem do endokrynologa, moja lekarka mnie tam skierowała gdyż miałem bóle głowy i szybki przyrost masy ciała. Okazało się że jest problem z moimi gruczołami wydzielania wewnętrznego. Tutaj http://stylogic.pl/jakie-badania-moze-zlecic-endokrynolog/ możecie poczytać więcej, jak macie objawy to też się udajcie.
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Kwiecień 22, 2020, 05:52:16 pm
Czytam właśnie ten https://apteline.pl/artykuly/kolonoskopia-profilaktyka-nowotworu-jelita-grubego artykuł o kolonoskopii, piszą tam że jest ona stosowana do badania przesiewowego w wykrywaniu raka jelita grubego. Warto poczytać bo piszą też jakie daje on objawy, to przydatna wiedza.
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Kwiecień 25, 2020, 09:46:50 am
Ja również uważam, że zdrowe odżywanie się jest kluczem do zachowania dobrego zdrowia na lata ;) Ja ogólnie w zdrową żywność zapatruję się przez internet, na przykład w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/ (https://jawo2008.pl/). Mają tam do wyboru między innymi zamienniki cukru, produkty bezglutenowe, płatki śniadaniowe, pasty orzechowe, bakalie i wiele innych. Ceny nie są wygórowane, a za przesyłką nie trzeba długo czekać ;)
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Październik 23, 2020, 08:18:51 pm
Oczywiście, że zdrowie jest bardzo ważne. Dlatego warto o nie dbać dostarczając każdego dnia organizmowi zdrowe posiłki.  Nie wiem czy wiecie, ale warto stosować  oleje rzepakowe (https://olejrzepakowy.com/o-oleju-rzepakowym/) , które zawierają wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym kwasu linolowego (omega-6), a także alfa-linolenowego (omega-3).
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Kwiecień 30, 2021, 12:12:37 pm
Możemy dbać - ale koronawirusem i tak możemy się zarazić. Co w takiej sytuacji? Trzeba pamiętać o konieczności zainstalowania aplikacji kwarantanna domowa. Tutaj https://dragonmask.pl/blog/koronawirus-na-czym-polega-kwarantanna-domowa znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: Skakanka w Maj 19, 2021, 06:38:49 pm
Zdrowie jest najważniejsze,to wie każdy z nas,ale żeby o niego dbać niekiedy trzeba się mu trochę poświęcić.Warto zdrowo się odżywiać,warto też prowadzić aktywny tryb życia.Żeby było nam łatwiej,można skorzystać z oferty klubu sportowego Energym https://www.energym.com.pl/82-enerszkolenia
Można w nim skorzystać z siłowni,zajęć grupowych tanecznych i fitness,ale można też wziąć udział w warsztatach i szkoleniach dotyczących zdrowego odżywiania,można porozmawiać z dietetykiem i poddać się masażom, a wszystko to, by zdrowo i długo żyć.
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: Ajkk w Czerwiec 14, 2021, 12:01:50 am
A o odpowiednie nawilżenie dbacie? To kluczowe przy tak wysokich temperaturach, jak są teraz. Ja piję dużo wody, zarówno gazowanej jak i niegazowanej. Kupuję Staropolankę bo najbardziej mi smakuje. Teraz muszę pamiętać, żeby nie wyrzucać paragonów - www.loteriastaropolanka.pl (https://loteriastaropolanka.pl/?utm_source=womm&utm_medium=referral&utm_campaign=202105_co&utm_content=corg_link) tylko je rejestrować w loterii.
Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Sierpień 24, 2021, 01:05:49 pm
Czasem do rehabilitacji potrzebny jest też specjalistyczny sprzęt. Warto wiedzieć, gdzie się w niego zaopatrzyć. Polecam w tym celu zajrzeć na stronę https://www.orteo.pl/pilki-rehabilitacyjne . Jest to świetnie wyposażony sklep medyczny ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym.

Tytuł: Odp: Zdrowie
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Listopad 22, 2021, 03:23:27 pm
Czy ktoś z was ma za sobą wizytę u neruchriruga? Jesli tak, to jakiego specjalistę na terenie Warszawy możecie mi polecić? Szczerze mówiąc, to myślę o wizycie tutaj https://cmp.med.pl/cmp-wilanow-2/neurochirurg-warszawa-wilanow/ Sama dobre opinie czytalam na temat tej placowki. Podzielcie się też swoją opinią.