Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Sport => Wątek zaczęty przez: naukowiec_grzes w Kwiecień 18, 2018, 10:25:07 am

Tytuł: trening
Wiadomość wysłana przez: naukowiec_grzes w Kwiecień 18, 2018, 10:25:07 am
Zacznij dbać o swoje ciało. Sprawdź ofertę treningów personalnych
street workout rybnik (http://www.fitmore.pl/)
dietetyk rybnik (http://www.fitmore.pl/oferta/dietetyka/)
dieta rybnik (http://www.fitmore.pl/oferta/dietetyka/)
odchudzanie rybnik (http://www.fitmore.pl/oferta/dietetyka/)
trening personalny rybnik (http://www.fitmore.pl/)
pilates rybnik (http://www.fitmore.pl/)
joga rybnik (http://www.fitmore.pl/oferta/oferta-dla-doroslych/)
Tytuł: Odp: trening
Wiadomość wysłana przez: koraa w Maj 04, 2018, 10:30:08 am
Ja myślałam nad  trening ems warszawa (https://www.bodybar.com.pl/). W ostatnim czasie wiele osób się na niego zdało i jest z niego zadowolonych. Zastanawia się czy mnie podpasuje taka forma treningów, ale do odważnych świat należy więc się pokuszę o nie :)
Tytuł: Odp: trening
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Maj 08, 2018, 04:37:41 pm
A czy ktoś z was może trenuje MMA w Klubie Sportowym Gym-Fight? Mój mąż ma niedługo urodziny i generalnie kładzie duży nacisk na aktywny tryb życia. Także pomyślałam sobie, że zrobię mu niespodziankę i wykupię dla niego taki trening personalny http://www.gymfight.pl/trening-personalny/ który opiera się na pięciostopniowym programie. Co myślicie o takiej opcji? Słyszałam, że naprawdę dobrze tam trenują, a instruktorzy mają sporo osiągnięć.
Tytuł: Odp: trening
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Lipiec 15, 2018, 06:50:14 pm
Trening z trenerem personalnym, czy trening bez trenera? Jeśli chodzi o obie opcje, to zdecydowanie pierwsza opcja jest bardziej odpowiednia, szczególnie, jeśli nie mamy żadnego doświadczenia w ćwiczeniach na siłowni. Pewnie zastanawiacie się, ile taki trening z trenerem może kosztować. Wszystkie szczegóły macie tutaj http://mateuszgrabowski.com.pl/ile-kosztuje-trening-personalny/
Tytuł: Odp: trening
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Sierpień 08, 2018, 04:03:02 pm
Jeżeli chodzi o koszta to bywają różne. Jeśli chodzi o ekonomie i skuteczność, a przede wszystkim zadowolenie z efektów to polecam trening bielsko (http://maria-doroniewicz.pl/trener-personalny/)
Tytuł: Odp: trening
Wiadomość wysłana przez: schabowy083 w Listopad 21, 2018, 11:21:06 pm
Jak trening, to tylko z ciężarem własnego ciałą  8)
Ja od lat ćwiczę kalistenikę i są efekty ;)
Jeśli chcesz zacząć to wpadaj tutaj https://caliathletics.com/knowledge/the-importance-of-building-a-strong-core-in-calisthenics-street-workout/ (https://caliathletics.com/knowledge/the-importance-of-building-a-strong-core-in-calisthenics-street-workout/) i dowiedz się na czym polega: calisthenics core workout (https://caliathletics.com/knowledge/the-importance-of-building-a-strong-core-in-calisthenics-street-workout/) oraz daily core workout calisthenics (https://caliathletics.com/knowledge/the-importance-of-building-a-strong-core-in-calisthenics-street-workout/) :D
Tytuł: Odp: trening
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Lipiec 24, 2019, 10:26:25 am
Oj, musiałabym, bo już nie mogę na siebie w lustrze patrzeć. Mam insulinooporność i wiem, że dla mnie zdrowe odżywianie i ruch to podstawa. Kiedyś to o takiej diecie https://slim-express.pl/jak-szybko-schudnac-z-brzucha-czyli-ekspresowa-droga-do-perfekcyjnej-sylwetki/ nawet myślałam, ale nie wiem, czy takie tempo będzie dla mnie odpowiednie. Do dietetyka nie pójdę, bo on jest mega kosztowny.
Tytuł: Odp: trening
Wiadomość wysłana przez: olenka w Lipiec 29, 2021, 01:21:03 pm
A gdzie zaopatrujesz się w suplementy diety? Moim zdaniem to też jest całkiem istotna kwestia. Poczytaj sobie o takich sprawach jak na przykład kreatyna kiedy brać: https://swiatsupli.pl/blog/jak-dlugo-brac-kreatyne/ . Na pewno się przyda.