Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Sport => Wątek zaczęty przez: Dorotix w Czerwiec 23, 2014, 07:47:20 pm

Tytuł: Promocja imprezy sportowej
Wiadomość wysłana przez: Dorotix w Czerwiec 23, 2014, 07:47:20 pm
Witajcie. Zastanawiam się co będzie najskuteczniejsze? Bo to nie będzie jakaś wielka impreza, tylko zawody dla dzieciaków, a że termin wakacyjny, trzeba jakoś sie wspomóc, żeby trybuny nie świeciły pustkami (dzieciom będzie przykro). TYlko co wybrać? Początkowo był pomysł na tego typu banner:

(http://fabrykareklamy.pro/file/2014/05/100_2386_cr-400x277.jpg)
fot. http://fabrykareklamy.pro

No ale wiadomo, im więcej myśleliśmy tym bardziej koncepcja ulegała zmianom i teraz to już nic nie wiadomo - czy nie lepiej po prostu rozdawać ulotki w markecie? pojęcia nie mam co jeszcze można zrobić - jak zwrócić czyjaś uwagę, żeby  nie było - za drogo, zbyt nachalnie a jednocześnie naturalnie. Z tym rozdawnictwem ulotek to tez nie wiem - sama się zbytnie nie wczytuje w ich treść... A jak to jest u WAs? Co można jeszcze zrobić? Jakieś pomysły?
Tytuł: Odp: Promocja imprezy sportowej
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Listopad 04, 2019, 10:05:06 pm
Baner to jak najbardziej dobry pomysł, ale dodatkowo też mógłbyś pomyśleć o jakiejś odzieży reklamowej, np. o koszulkach, które przygotuje dla Ciebie https://www.odziezdoreklamy.pl Do tego kilka osób w tych koszulkach może roznosić ulotki i później pokazać się w nich już na samej imprezie sportowej.
Tytuł: Odp: Promocja imprezy sportowej
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 16, 2020, 02:46:32 pm
Moim zdaniem w zorganizowaniu niezapomnianej imprezy sportowej pomóc może udział w kursie na menadżera imprez sportowych, o którym mowa na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-menedzer-imprez-sportowych/ (http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-menedzer-imprez-sportowych/). Taka wiedza na pewno się przyda ;)
Tytuł: Odp: Promocja imprezy sportowej
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Maj 14, 2020, 05:29:38 pm
Na taką imprezę sportową którą organizował mój brat jakiś czas temu o  wynajął katering, był to dobry pomysł bo nie musiał się martwić o gotowanie i dystrybucję tego na imprezie. Tutaj https://naskrajnej.pl/catering/ zamawiał więc polecam, mówił że było smacznie a obsługa stanęła na wysokości zadania.