Naukowy.pl

Humanistyczne => Język polski => Prezentacje maturalne => Wątek zaczęty przez: fanwis w Marzec 27, 2006, 05:22:41 pm

Tytuł: Błędy językowe. Bibliografia.
Wiadomość wysłana przez: fanwis w Marzec 27, 2006, 05:22:41 pm
"Błędy językowe.Analizując zjawisko przywołaj przykłady z radia, telewizji, prasy i inne" To moj temat, jest ciekawy i z checia go realizuje, ale mam pewien problem: czy jezeli mam w pracy blad np. gramatyczny-zla koncówka fleksyjna, to czy zawierajac poradnik gramatyczny w bibliografii musze go podac calego, jako caly poradnik, czy wystarczy jak podam tylko dzial odnosnie fleksji?I drugie pytanie, polonistka mowila mi ze moja praca nie wymaga literatury podmiotu.Moja literatura przedmiotu sa slowniki i poradniki.Jak myslicie ile powinienem pozycji zawrzec w bibliografii?Narazie mam słowniki:jezyka polskiego, poprawnej polszczyzny oraz frazeologiczny, a takze poradniki: gramatyczny i frazeologiczny.
Prosze o opinie jakie sie Wam nasuwaja!Dziekuje za pomoc:)
Tytuł: Błędy językowe. Bibliografia.
Wiadomość wysłana przez: hathor w Marzec 26, 2007, 05:44:38 pm
pewnie juz tu nigdy nie wejdziesz bo juz dawno po maturze jestes.ale musialam napisac, bo jestes 1sza osoba, ktora miala taki temat jak ja w tym roku, 1sza osoba, ktora spotkalam!fajnie masz ze juz za soba.... naprawde nie musiales/as pisac bibliograf. podmiotu????bo ja zastanawiam sie jak to zrobic i pojecioa nie mam!porazka bo do srody mam oddac to;-/ pozdro! a jak mozesz to odp;)
Tytuł: Błędy językowe. Bibliografia.
Wiadomość wysłana przez: sworcjusz w Kwiecień 15, 2007, 01:08:14 pm
Witam,
moj temat brzmi Błędy językowe we współczesnych środkach masowego przekazu. Zanalizuj wybrane przykłady. Mam podobny problem z bibliografia i dobraniem odpowiednich przykladow. Moze ktos mi pomoc?
Tytuł: Błędy językowe. Bibliografia.
Wiadomość wysłana przez: hathor w Kwiecień 18, 2007, 12:44:28 pm
jesli czegos potrzebujesz, to mozesz mnie zapytac.ja juz swoja prace na ten temat napisalam, wiec jesli bede mogal to pomoge. moje gg 7585203