Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Koranas w Grudzień 28, 2015, 11:34:24 am

Tytuł: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: Koranas w Grudzień 28, 2015, 11:34:24 am
Czy ktoś z Was jest w posiadaniu zmywarki? Jeśli tak, to czy macie może kostki do zmywarki Finish (http://www.finish.pl/produkty/detergenty/quantum-max-shineprotect/quantum-regular)? Dostałem zadanie, żeby kupić kostki do zmywarki, ale nie mam pojęcia jakie i zastanawiam się właśnie nad tymi.
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: marwas401 w Grudzień 28, 2015, 06:44:16 pm
Polecam te somat - są naprawdę dobre, a jeśli znajdzie się na promocji to sa naprawdę w przystępnej cenie.
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: andrej19 w Listopad 10, 2016, 05:44:39 pm
Takie sprzęty do kuchni można śmiało kupić w promocji w Internecie. Podobnie jakgadżety do kuchni (http://emako.pl/pol_m_Kuchnia_Akcesoria-i-przybory-kuchenne-1114.html) mają w niektórych sklepach atrakcyjne oferty związane z takimi rzeczami i dodatkami do sprzętów, które są niezbędne do funkcjonowania zmywarek, piekarników itp.
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: aragz w Styczeń 05, 2017, 05:14:49 pm
polecam Whirlpool, bo mamy już od dobrych 6,7 lat i nie psuła się jeszcze ani razu ;-)
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Marzec 17, 2018, 09:32:10 am
Mnie ostatnio wpadło w oko urządzenie wolnoobrotowa wyciskarka do soków Muke . Planuje ją właśnie kupić, żeby móc tworzyć różne soki oraz koktajle bogate w witamy i minerały. Urządzenie jest małe i nie zajmuje wiele miejsca, dodatkowo łatwo się je czyści. Myślę że każdy kto odżywia się zdrowo powinien mieć taką wyciskarkę.
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Marzec 15, 2019, 08:28:42 pm
Ja nie wiem z jakiej firmy są najlepsze zmywarki do zabudowy czy wolnostojace. Nie znam się na markach, ale zawsze zanim kupię jakiś sprzęt agd to sprawdzam rankingi i opinie, albo po prostu proszę o pomoc w sklepie. Zazwyczaj wszystkie sprzęty AGD kupuję w https://www.neonet.pl/, a tam zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, a co najważniejsze - również na najniższe ceny.
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 18, 2019, 07:31:33 am
Czasami nawet jak się kupi bardzo dobrą i drogą zmywarkę do naczyń, to i tak może ona ulec awarii. My ostatnio taka sytuacje mieliśmy, ale znaleźliśmy na stronie https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-legnica/ (https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-legnica/) kontakt do firmy, która zajmuje się naprawą sprzętu AGD, w tym również zmywarek ;) Szybko poradzili sobie z usunięciem awarii, a my dużo nie zapłacilismy, więc ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: olenka w Grudzień 05, 2019, 11:22:24 am
jak już masz zmywarkę do naczyć, to musisz też pamiętać o odpowiednich produktach, tak by dbać o to urządzenie. Może granulat 25 kg (http://www.ciechsol.com/produkty-solne/produkt/Granulat_Solny)  soli do zmiękczania wody, który stosuje się w zmywarkach moze Ci się przydać.
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 12, 2020, 05:43:37 pm
W temacie kuchni was zapytam - jakie meble do kuchni (https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85) warto jest zamówić? Jakie są teraz popularne? Chcę urządzić moją kuchnię w klasycznym stylu, tak mam urządzony cały mój dom. Dodatki też takie planuję zakupić, chcę internetowo bo wiem że jest tu taniej i wybór mają zazwyczaj większy niż stacjonarnie.
Tytuł: Odp: Zmywarka
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 11, 2021, 11:47:33 pm
Widzę, że rozglądacie się za gastronomicznym wyposażeniem. A czy o firmie gastromania.pl słyszeliście? Bo, jak nie to czas odwiedzić ich stronę. Tam znajdziecie doskonałej jakości zmywarki, ale i też grille cateringowe (https://gastromania.pl/grille-cateringowe.html), przybory kuchenne, garnki, sztućce etc.