Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: władzia w Maj 15, 2018, 11:52:00 am

Tytuł: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: władzia w Maj 15, 2018, 11:52:00 am
Chciałabym serdecznie polecić sklep z ekologiczną żywnością (https://ekopiramida.pl/produkty_bezglutenowe)  ;). W ofercie między innymi:

przetwory owocowe (https://ekopiramida.pl/przetwory_owocowe),
napoje roślinne (https://ekopiramida.pl/bezglutenowe_napoje),
kosmetyki i środki czystości (https://ekopiramida.pl/pl/c/Kosmetyki-i-srodki-czystosci/96),
jedzenie dla dzieci i niemowląt (https://ekopiramida.pl/pl/c/Niemowleta-i-dzieci/15).

Tanio, zdrowo i smacznie :D
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: Skakanka w Czerwiec 14, 2018, 12:17:42 pm
Bardzo modne stało się teraz korzystanie z pomocy sklepów ze zdrową żywnością,niestety według mnie nie do końca jest nam to potrzebne.Wystarczy jadać produkty zdrowe,naturalne,takie które kupimy na ryneczkach,od ludzi zajmujących się sadownictwem czy ogrodnictwem.Nie koniecznie potrzebujemy wymyślnych produktów pochodzących z zagranicy,wystarczy jadać nasze polskie ,sezonowe by uzupełnić wszelkie braki pierwiastków i minerałów w naszym organizmie.Najważniejszy jest tu magnez,żelazo, o którym możemy sobie poczytać na https://portaldlazdrowia.pl/zelazo-czym-grozi-niski-poziom-zelaza/
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 16, 2018, 11:51:49 am
Ja też staram się kupować zdrową  żywność od kiedy przeszłam na zdrowszy tryb życia. Największy problem miałam chyba z odstawieniem wszelkiego rodzaju przekąsek i słodyczy. Bardzo pomogły mi wtedy takie wafle ryżowe https://kupiec.pl/produkt/wafle-ryzowe-naturalne/ (https://kupiec.pl/produkt/wafle-ryzowe-naturalne/). Do dzisiaj muszę mieć obowiązkowo chociaż jedną paczkę w kuchni :) Jest to dużo zdrowsza alternatywa dla wszelkiego rodzaju słonych paluszków, chipsów itp.
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Czerwiec 25, 2018, 03:35:59 pm
instruktor sportów siłowych (http://maria-doroniewicz.pl/poznaj-mnie) powie Ci jakie jedzenie jest najlepsze ;)
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Sierpień 30, 2018, 03:38:48 pm
Zdrowa żywność to taka którą przygotowujesz sam używają zdrowych produktów, ja tak właśnie robię, mało tego, sama robię też różne przetwory, teraz na przykład śliwki w occie https://www.kamis.pl/przepisy/przetwory/sliwki-w-occie%C2%A0 (https://www.kamis.pl/przepisy/przetwory/sliwki-w-occie%C2%A0) bo jest na nie sezon a znalazłam akurat fajny przepis
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Październik 09, 2018, 02:38:30 pm
Na całe szczęście w sklepach jest coraz więcej produktów spożywczych, które są zdrowe i ekologiczne. Ja sama muszę zwracać uwagę na to, co jadam, ponieważ mój organizm nie toleruje glutenu. Wy macie nietolerancja glutenu badania (http://www.testdna.pl/celiakia)? Słyszałam, że to schorzenie dotyka coraz większą liczbę osób, a jedynym "lekarstwem" na pozbycie się problemów, jest stosowanie bezglutenowej diety.
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: olenka w Marzec 28, 2019, 04:04:35 pm
Bardzo popularna stała się zdrowa żywność ale wydaje mi sie, ze to dlatego że ludzie stali się bardziej świadomi tego co jedzą. Staram sie korzystać z takich https://zawszenaturalnie.pl/10-zdrowa-zywnosc jak najbardziej naturalnych produktów. Cześć jem z własnego ogródka a cześć zamawiam.
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: krysencja w Marzec 29, 2019, 09:29:19 am
Jestem za, staram się wybierać to co zdrowe, częściej jem pieczywo i makarony pełnoziarniste, mój top 1 to lubella, mają je nasmaczniejsze, na pewno takie produkty z pełnego ziarna są zdrowsze i bardziej sycące
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Maj 15, 2020, 03:28:15 pm
Pamiętajcie że ryby są dla nas bardzo zdrowe i powinny być składnikiem każdej diety. Tutaj https://mowisalmon.pl/przepisy/curry-rybne-z-lososiem/ mam dla was przepis na smaczne curry z łososiem, rybą która zawiera wiele kwasów tłuszczowych omega-3, są one potrzebne do dobrego funkcjonowania organizmu.
Tytuł: Odp: Zdrowa żywność
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Lipiec 27, 2020, 09:15:28 pm
Dla mnie zdrowe odżywianie jest czymś ważnym, tym bardziej że mam dzieci. Dlatego staram się siegać po produkty tego typu https://krukam.pl/pol_m_Dzemy-kremy-owocowe-222.html - czyli takie, które są ekologiczne, naturalne.