Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: maciejka123 w Marzec 06, 2019, 04:13:50 pm

Tytuł: Żarówki i prąd w domu
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Marzec 06, 2019, 04:13:50 pm
Zauważyłam bardzo sporą różnicę pomiędzy tym, jakich żarówek używamy. Jeśli zdecydujemy się na dobre źródła światła  (https://www.eelektryka.com/22-%C5%BAr%C3%B3d%C5%82a-%C5%9Bwiat%C5%82a) i jeśli wybierzemy te energooszczędne i troszkę droższe, to na pewno posłużą nam one przez długi czas, co daje niższe koszty w porównaniu do tego, jakbyśmy mieli cały czas kupować tańsze żarówki, które wystarczają na krótszy okres czasu.
Tytuł: Odp: Żarówki i prąd w domu
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Marzec 08, 2019, 09:29:26 am
Koniecznie pomyśl, czy sam sprzęt AGD nie nadużywa waszego prądu. Czasami trzeba stary sprzęt wymienić, bo niestety drożej wychodzi to w użytkowaniu. Polecam sprawdzić jakie agd https://www.bravebeaver.pl będzie dla was odpowiednie, na takiej stronie dowiecie się również jak wybierać agd i rtv :)
Tytuł: Odp: Żarówki i prąd w domu
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 18, 2019, 07:48:12 am
A co robicie, kiedy np. trzeba coś naprawić związanego z prądem w domu? Próbujecie na własną rękę? Prąd może się okazać niebezpieczny, dlatego też ja zawsze wolę powierzyć takie zadania specjalistom. Na stronie https://www.twoielektrycy.pl/elektryk-wroclaw/ (https://www.twoielektrycy.pl/elektryk-wroclaw/) znalazłam ostatnio kontakt do bardzo dobrych elektryków z Wrocławia, nie są drodzy, a działają szybko i skutecznie. W razie potrzeby polecam ;)
Tytuł: Odp: Żarówki i prąd w domu
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Październik 22, 2020, 09:30:38 pm
A czy ktoś z was korzysta już z zielonej energii. Pytam, ponieważ znalazłam firmę re:spect energy , która oferuje prąd pochodzący z odnawialnych źródeł. U nich ma się pewność, że prąd który będzie się otrzymywać jest ekologiczny i bezpieczny. Dlatego sądzę, że warto byłoby postawić na rozwiązania jakie oferują.