Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: kogutka w Czerwiec 03, 2019, 07:04:34 pm

Tytuł: Wypadanie włosów
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Czerwiec 03, 2019, 07:04:34 pm
Czy ktoś z was zmaga się z wypadaniem włosów? Jeśli tak, to jak sobie z tym problemem radzicie? Ja właśnie przeczytałam bardzo ciekawy artykuł https://piotrturkowski.pl/co-na-wypadanie-wlosow-natura-czy-chemia/ i muszę wam powiedziec, że najwyższa pora wybrać się do trychologa. Ciekawa jestem, czy ktoś z was miał już korzystać z usług dr Piotra Turkowskiego?
Tytuł: Odp: Wypadanie włosów
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Czerwiec 17, 2019, 11:19:03 am
Moim zdaniem wypadanie włosów to większa zmora dla kobiet. Nie, żebym była stronnicza, ale to naturalne można powiedzieć, że facet te włosy gubi, a co ma powiedzieć kobieta z połową łysej głowy? No, masakra jednym zdaniem. Dlatego szukam dla siebie ratunku i o ten środek https://opinie-konsumentow.pl/profolan-skutecznie-powstrzyma-lysienie/ pragnę zapytać. Naprawdę pomaga?
Tytuł: Odp: Wypadanie włosów
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Październik 17, 2019, 11:02:45 am
Oj to wypadanie włosów to jest koszmar... szczególnie jak swoich się ogólnie miało mało :( no ale co poradzić, można zawsze sobie kupić perukę. W https://perukisklep.pl/ mają ogromny wybór, i to z włosów naturalnych, z syntetycznych, panie ekspedientki pomagają idealnie perukę dobrać.