Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: FranczeskaWil w Październik 12, 2018, 09:49:24 am

Tytuł: Wybór wózka dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: FranczeskaWil w Październik 12, 2018, 09:49:24 am
Hej, zastanawiam się nad wyborem wózka dla mojego maluszka. Chciałabym postawić na coś bardzo praktycznego, wygodnego, nie zależy mi na jakiś mega stylowych, firmowych produktach. Głównie to ma on spełniać swoje zadanie :) Jakie firmy, marki, polecacie? Generalnie to patrzyłam tutaj (https://nodik.pl/wozki-trzykolowe-c-199.html) i oglądałam nawet wózki trzykołowe. Długo chodziły mi one po głowie jednak nie jestem do nich przekonana do końca. Uzywacie takich wózków może?
Tytuł: Odp: Wybór wózka dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Styczeń 04, 2019, 02:09:06 pm
A weź sobie zamów tego x-landera https://www.babyboom.pl/zakupy/wozki_i_foteliki_opinie/wozek_x_move_opinia_mam.html (https://www.babyboom.pl/zakupy/wozki_i_foteliki_opinie/wozek_x_move_opinia_mam.html) bo nie znam lepszego wózka który doskonale nadaje się na zimową porę, ma dużą, budę, koła, gondolę dzięki czemu możesz śmiało cieplej ubierać dziecko i dalej ma masę miejsca no i taką terenówką przedrzesz się nawet przez śnieg i nieodgarnięte chodniki
Tytuł: Odp: Wybór wózka dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Styczeń 08, 2019, 06:12:41 pm
Ja za każdym razem, gdy muszę coś kupić, to w pierwszej kolejności szukam na stronie https://www.bravebeaver.pl/ recenzji i artykułów. Przynajmniej wiem, że dany produkt jest oceniany obiektywnie i że nie zawiodę się, kiedy go kupię. Tym bardziej że zakup wózka to wcale nie są takie małe koszta.
Tytuł: Odp: Wybór wózka dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Sierpień 28, 2019, 12:51:07 pm
Wózek to ja akurat już mam ale jaki fotelik samochodowy mam wybrać? Słyszałam że alternatywa o nazwie smart kid belt jest dobra. Znajoma mi chwaliła że jest to wygodne i poręczne. A widziałam testy zderzeniowe i wypadły naprawdę dobrze.
Tytuł: Odp: Wybór wózka dla dziecka
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Styczeń 14, 2020, 04:03:29 pm
Zgadza się, co do alternatywy fotelika to smart kid belt jest tutaj dobrym pomysłem. Dlatego że ma mniejsze rozmiary, jest bardziej praktyczny, można go wpiąć do taksówki, zabrać ze sobą za granicę jak się wypożycza auto. No i jest tanie.