Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ElenkA w Maj 21, 2018, 10:24:57 pm

Tytuł: wybór męskich perfum
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Maj 21, 2018, 10:24:57 pm
Kupujecie perfumy swoim chłopakom, mężom, narzeczonym? Na fajny blog trafiłam https://blog.tagomago.pl/perfumy-meskie-na-wiosne/ . Może być pomocny przy wyborze.
Tytuł: Odp: wybór męskich perfum
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Luty 25, 2019, 11:59:31 am
Zawsze warto wybierać perfum nawet na prezent tak by solenizant była zadowolony. Ja nigdy akurat nie mam problemu z wyborem prezentu dla narzeczonego. Zawsze kupuje mu jego ulubione perfumy Guess. Na urodziny też dostanie i wiem że teraz taniej mozna kupić bo znalazłam oferty na ceneo https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_meskie/p:Guess.htm . I ja już mam prezent z głowy dla niego :)
Tytuł: Odp: wybór męskich perfum
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 12, 2020, 10:19:51 am
Jeśli szukacie wyjątkowych perfum dla mężczyzny, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://francuskieperfumy.pl/ (https://francuskieperfumy.pl/). Wybór tam jest naprawdę ogromny, więc jestem przekonana, że dla każdego znajdzie się jakiś wyjątkowy zapach :)
Tytuł: Odp: wybór męskich perfum
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Marzec 12, 2020, 10:34:02 am
Powiem szczerze, że nie mam do tego ręki. Co kupuję coś mojemu wybrankowi, to mu się nie podoba, albo i mi z czasem to brzydnie. Dlatego postanowiłam, że zdecydowanie nie będę sama wybierać, a poproszę go, by tutaj https://www.perfumesco.pl/perfumy-meskie wybrał to, co chce, a ja za to zapłacę. Tak będzie prościej.