Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Styczeń 18, 2019, 01:42:10 pm

Tytuł: Wesele
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Styczeń 18, 2019, 01:42:10 pm
Barman na wesele (http://barmaniera.pl/bar-na-wesele/) i bar na wesele (http://barmaniera.pl/bar-na-wesele/)  to świetna usługa, która jest coraz popularniejsza :D

 Obsługa barmańska wesel (http://barmaniera.pl/catering-barmanski/) Barmaniera http://barmaniera.pl/catering-barmanski/ to profesjonalny barman i obsługa barmańska imprez (http://barmaniera.pl/catering-barmanski/) różnego rodzaju  ;D
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Styczeń 18, 2019, 02:04:34 pm
Jeśli planujecie organizację ślubu i wesela to na pewno przydadzą sę wam na tą okazję jakieś oryginalne i nietuzinkowe dekoracje ślubne Koszalin oferuje je na przykład w sklepie dekoracje-koszalin.pl (https://dekoracje-koszalin.pl/), który znajduje się na ulicy Spokojnej 50a :) Z całego serca polecam Wam tam zajrzeć :)
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Marzec 25, 2019, 04:35:46 pm
Witam serdecznie, brat bierze za pól roku ślub i mam pytanko odnośnie szkoły tańca lub konkretnej osoby jaką byście polecili na naukę pierwszego tańca na Ślub.A może ktoś zna tą szkołę nauki tańca http://sosalsa.pl/ ? Znajoma z pracy poleciła mi tą szkołę, i zastanawiam się czy dać namiar bratu czy po prostu polecicie coś innego ?
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Maj 09, 2019, 04:25:33 pm
A ja z kolei pomagam siostrze w poszukiwaniach odpowiedniej sali i zastanawiam się, czy wybór https://lawenda-szczecin.pl/ będzie odpowiedni. Może znajdą się tutaj osoby, które miały wesele lub które były na weselu w Szczecinie. Na pewno będzie to pomocna opinia.
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Czerwiec 14, 2019, 02:09:36 am
Pomoc bliskich w organizacji tego wyjątkowego dnia jest bezcenna. Przydatne mogą być też blogi związane ze ślubnymi teamtami jak https://wedbook.pl/ . Dzięki nim jest się bardziej na bieżąco, tym bardziej że moda co jakiś czas się zmienia. Różne przydatne porady też oczywiście tutaj znajdziecie.
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: Brayank9 w Czerwiec 29, 2019, 08:01:32 am
Na pewno trzeba będzie jakoś ładnie udekorować salę, zainteresujcie się tym. Do takich zadań wynajmuje się oczywiście odpowiednie firmy. Zajrzyjcie sobie dlatego też na stronkę https://szykownie.com.pl W tym miejscu znajdziecie dekoracje weselne, a także napisy love, ścianki rustykalne.
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: olenka w Wrzesień 25, 2019, 02:58:36 pm
Sprawdzony fotograf też Wam się na pewno przyda. U mnie na weselu fotografem był Tomasz Willmann. Wesele robiłam w Zielonej Górze. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez niego sesji zdjęciowej i polecam: https://tomaszwillmann.com/fotograf-slubny-zielona-gora/ (https://tomaszwillmann.com/fotograf-slubny-zielona-gora/).
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: alvar w Styczeń 15, 2020, 11:06:38 am
a atrakcje jakie polecacie?
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Styczeń 15, 2020, 05:08:11 pm
Myślę że występ grupy Speedbar uświetni każde wesele, taki pokaz barmański z udziałem mistrza w tej dziedzinie na pewno zrobi ogromne wrażenie na gościach
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: Vitaminka w Czerwiec 09, 2020, 11:55:45 am
Ja za miesiąc idę na wesele do koleżanki i zastanawiam się, co kupić młodym... Jakie teraz prezenty na ślub (https://www.parkhotellyson.pl/news/94) są modne? Nie chciałbym iść na łatwiznę i dawać pieniędzy, dlatego zastanawiam się nad jakimś oryginalnym podarunkiem. Wypada dać np coś do kuchni albo jakieś ozdoby do mieszkania? Chciałaby, żeby to był jakiś naprawdę elegancki prezent i praktyczny prezent. Jak myślicie, co warto wybrać?
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Luty 24, 2021, 08:02:54 am
My mamy ślub w tym roku i wiele rzeczy nadal stoi. Na przykład nie wybraliśmy jeszcze dj na wesele (https://djlama.pl) a nie da się ukryć, że akurat muzyka na weselu to ważna rzecz. Jesteście w stanie polecić mi kogoś sprawdzonego? Naprawdę byłabym bardzo wdzięczna!