Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Miśka w Wrzesień 28, 2019, 11:43:53 am

Tytuł: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Wrzesień 28, 2019, 11:43:53 am
Jakie szkolenia warto zapewnić pracownikom w firmie?
Tytuł: Odp: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Wrzesień 28, 2019, 11:45:43 am
Moim zdaniem na pewno warto zadbać o to, aby pracownicy posiadali odpowiednią wiedzę na temat ochrony danych osobowych i znali w wystarczającym stopniu przepisy RODO. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-ochrony-danych-osobowych (https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-ochrony-danych-osobowych) możecie zapoznać się z ofertą jednej z firm, która takie szkolenia przeprowadza. Polecam ;)
Tytuł: Odp: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Listopad 29, 2019, 04:17:07 pm
Ja szkolenia swoim pracownikom robię dość często. Chcę, aby czuli się u mnie w firmie doceniani i przy okazji, żeby się rozwijali. Na stronie: https://www.bnt-sigma.pl/szkolenie-niepewnosc-pomiaru                jest szkolenie, które planuję im wykupić jako następne. Sądząc po firmie, której jest oferta tego szkolenia, jestem pewien, że nie zawiodę się na nim.
Tytuł: Odp: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: paweuu w Grudzień 10, 2019, 08:12:51 pm
Mozna i tak ;)
Tytuł: Odp: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: martawawa w Grudzień 10, 2019, 08:30:08 pm
Szkolenia dla pracownikow to jest wlasciwie temat na osobna ksiazke. Moim zdaniem jednym z wiekszych problemow jest mentalnosc rodzimych przedsiebiorcow. Takie nastawienie na obnizenie w jak najwiekszym stopniu kosztow nie bedzie dobrze rokowalo na przyszlosc. Przeciez nasi pracownicy sa fundamentem dzialania firmy. To wlasnie od ich wydajnosci oraz kompetencji bedzie zalezalo to ile zlecen zostanie wykonane. Mowie tutaj oczywiscie o nacisku na jakosc, co da nam dodatkowy atut w kategoriach polecania nas innym. W branzy budowlanej z pewnoscia przydadza sie od czasu do czasu szkolenia z zakresu obslugi maszyn do zadan ciezkich np. https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia
Tytuł: Odp: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Luty 14, 2020, 04:55:52 pm
Tak się składa, że firm oferujących szkolenia nie brakuje - ze swojej strony jestem w stanie polecić https://craftware.pl/szkolenia/ :-). Z pełną ofertą firmy można zapoznać się po przejściu na jej stronę internetową - jestem pewna, że znajdziecie na niej ogrom informacji.
Tytuł: Odp: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: paweuu w Luty 22, 2020, 01:21:43 pm
Nawet w dzisiejszym świecie biznesu znajdzie się wielu przedsiębiorców, którzy w żaden sposób nie starają się zwiększać kompetecji swoich pracowników. W perspektywie długofalowej może to być tragiczne w skutkach ponieważ prowadzi to do zastoju. Nie ma nic gorszego niż przegrać z konkurencją więc trzeba planować wszystko za wczasu. Oprócz doskonalenia samych umiejętności, wypadałoby też postawić na języki obce jeśli chcemy wejść na rynek międzynarodowy. Pomoc znajdziemy na wyciągnięcie ręki, w każdym większym mieście znajdziemy profesjonalne szkoły, przykładowo angielski dla firm wrocław (https://eklektika.pl/wroclaw/) to kompleksowe rozwiązanie. Potwierzdenie tej tezy można znaleźć w wielu miejscach w sieci.
Tytuł: Odp: Szkolenia dla pracowników
Wiadomość wysłana przez: Pytajka w Sierpień 30, 2020, 01:14:10 pm
Warto co jakiś czas wysłać pracowników na szkolenia. Rozwój pracowników to także rozwój firmy. Najważniejsze, by korzystać z wartościowych szkoleń. Takie kursy i szkolenia prowadzi centrum https://eduedukacja.pl/  . Tu możecie zapisać pracowników na bardzo dobre kursy prowadzone przez doświadczonych trenerów.