Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: KolkaAB w Styczeń 13, 2020, 04:50:59 pm

Tytuł: suplementy dobre i złe
Wiadomość wysłana przez: KolkaAB w Styczeń 13, 2020, 04:50:59 pm
Czy suplementy diety dzielimy na te dobre dla zdrowia i na te szkodliwe? Czy ktoś się kiedyś zastanawiał nad tym jak one powstają, jaki jest proces ich produkcji?
Tytuł: Odp: suplementy dobre i złe
Wiadomość wysłana przez: Skakanka w Styczeń 14, 2020, 09:20:15 pm
Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziesz na stronie https://tantus.pl/
Jest to firma zajmująca się produkcją suplementów diety,działa sprawnie,zatrudnia wielu cenionych specjalistów,dzięki którym ich praca  jest sprawna i dokładna.Poza tym na stronie znajdziesz artykuły,w których również zawarta jest odpowiedź na kilka zasadniczych pytań dotyczących rynku suplementów diety.
Tytuł: Odp: suplementy dobre i złe
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Maj 23, 2020, 04:39:08 pm
Produkty spożywane przed treningiem, zwane potocznie przedtreningówkami, mogą wpłynąć na jakość wysiłku fizycznego. W zależności od składu mogą przyczyniać się do zwiększenia wytrzymałości oraz energii. Jesli szukacie czegoś odpowiedniego dla siebie, to zajrzyjcie na stronę https://najlepszesuple.pl/najlepsza-przedtreningowka-ranking-i-opinie/ :)
Tytuł: Odp: suplementy dobre i złe
Wiadomość wysłana przez: krysencja w Czerwiec 13, 2020, 05:01:58 pm
Trzeba patrzeć przede wszystkim na skład, lubię estrovitę, bo ma krótki skład, nie ma konserwantów, barwników, można w łatwy sposób dostarczyć sobie sporą dawkę kwasów omega i witaminy D