Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Fermi w Wrzesień 25, 2018, 10:31:23 am

Tytuł: sprzedaż mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Wrzesień 25, 2018, 10:31:23 am
Mam pytanie odnośnie sprzedaży mieszkań, czy wy też tak długo sprzedawaliście swoją nieruchomość? Zastanawiam się nad ewentualną sprzedażą mieszkania poprzez skup. Znalazłam coś takiego https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-w-calej-polsce/skup-nieruchomosci-gdansk/ , taki skup to chyba świetna alternatywa dla osób, które nie mają czas sprzedawać mieszkania. Czy ktoś korzystał z takich usług?
Tytuł: Odp: sprzedaż mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: Zuzelek w Listopad 09, 2018, 12:38:57 pm
Czasami są bardzo fajne mieszkania na rynku, ale posiadają małe defekty np. balkon jest źle zabezpieczony. Wtedy trzeba zastosować izolacja balkonów (http://hydroizolacje.pro/oferta/), która pomoże zatrzymać w mieszkaniu ciepło.
Tytuł: Odp: sprzedaż mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Czerwiec 08, 2019, 05:04:53 pm
Tutaj https://www.kaliszak.pl/nieruchomosci-kalisz-mieszkania-kupie macie stronę, gdzie możecie wystawiać swoje nieruchomość na sprzedaż, wynajem. A także możecie szukać osób, które chciałyby przykładowo kupić mieszkanie czy dom w danym miejscu.
Tytuł: Odp: sprzedaż mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Październik 23, 2019, 02:30:23 am
Jeśli natomiast mowa o zakupie mieszkania, to czy Waszym zdaniem warto jest decydować się na zakup mieszkania w stanie deweloperskim? Rozglądam się aktualnie za takowym we Wrocławiu. Czy powinnam skorzystać z oferty tego dewelopera: https://vantage-sa.pl/mieszkania-na-sprzedaz-we-wroclawiu/ ?
Tytuł: Odp: sprzedaż mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Październik 26, 2019, 09:39:46 pm
Ja początkowo chciałam sprzedać mieszkanie jakie mam w Warszawie po babci, ale dobry znajomy podpowiedział mi wynajem. I to był bardzo dobry pomysł. A żeby nie tracić czasu na te wszystkie formalności to Per Modum zarządza najmem mojej nieruchomości. Lepiej nikt się tym wszystkim nie zajmie, zadowolona jestem.
Tytuł: Odp: sprzedaż mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: alvar w Listopad 22, 2019, 08:02:03 pm
To jest dobry pomysł, ja też będę wynajmował swoje stare mieszkanie jak już przeprowadzę się do nowego na osiedlu Nowa Grochowska, niedługo ma być oddane do użytkowania, nie mogę się doczekać :)
Tytuł: Odp: sprzedaż mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 26, 2020, 10:01:55 pm
Skoro chcesz sprzedać szybko mieszkanie, możesz dodatkowo pomyśleć o wizualizacji swojego mieszkania. Firma The Frame  https://theframe.pl/ może stworzyć dla was oryginalne wizualizacje, które wydobędą wszelkie atuty - dlaczego warto kupić tą nieruchomość.