Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Listopad 08, 2018, 01:05:27 pm

Tytuł: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Listopad 08, 2018, 01:05:27 pm
Macie swojego sprawdzonego dentyste?
Ja mam https://jastrzabekdent.pl (https://jastrzabekdent.pl) i szczerze polecam :)
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: Zuzelek w Listopad 13, 2018, 09:50:06 am
Ja również posiadam swojego sprawdzonego dentystę. Może wam również się przyda.
Polecam wam wszystkim stomatolog Warszawa Mokotów (http://dental-elegance.pl/)
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 13, 2018, 03:09:34 pm
Jeśli natomiast szukalibyście sprawdzonego, doświadczonego stomatologa na Śląsku, to polecam specjalistę przyjmującego w Centrum Medycznym Danea (https://danea.pl/) w Bielsku-Białej. Nie tylko dlatego, że usługi stomatologiczne sa tam na najwyższym poziomie, ale również dlatego, że ogólnie w centrum jest bardzo miły personel, przyjazna atmosfera, a za wizytą nie trzeba długo czekać ;)
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Grudzień 07, 2018, 12:50:04 pm
Mi znajoma ostatnio wspominała o klinice stomatologicznej https://adpclinic.pl . Ponoć można tam uzyskać fachowej pomocy pod względem leczenia zębów.  Słyszałam bardzo dobre opinie o tamtejszych specjalistach, że mają nowoczesny sprzęt i są to przede wszystkim wykwalifikowane osoby.
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Grudzień 28, 2018, 10:45:15 am
Nawet sprawdzony dentysta może doprowadzić do bólu głowy.. Czasami nie warto się męczyć i lepiej będzie jak sięgniecie po lek, https://adamed.expert/product/gardan/ , który bardzo szybko pomaga na takiego typu dolegliwości. Takie leki warto mieć na stałe w domu :)
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Styczeń 07, 2020, 12:59:55 pm
Ja wam chcę powiedzieć, że z dzieciakami to warto zdecydowanie do kliniki Dental Pro w Gdynii Pogórzu ię zapisać. Dlaczego? Tam przede wszystkim leczy się z odpowiednim znieczuleniem, a lekarze mają odpowiednie podejście do dzieci. Nie ma problemów z płaczem, chociaż wiadomo, że czasem i tak strach jest. Tamtejsi stomatolodzy umieją go rozładować.
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: Vitaminka w Marzec 26, 2020, 12:47:06 pm
Jeśli musicie wyleczyć zęba to najlepiej skorzystać z gabinetu, w którym dostępna jest endodoncja mikroskopowa. W Krakowie (https://stomatologiaswiatkowska.pl/endodoncja) leczenie zębów pod mikroskopem wykonują stomatolodzy z Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu można skorzystać z bardzo dobrej diagnostyki i profesjonalnego leczenia. Na stronie znajdziecie opis oferowanych usług.
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: krysencja w Kwiecień 06, 2020, 10:54:13 pm
Ja chodzę do Villa Nova dental clinic na Wilanowie, mogę w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swoje zęby, mam już swoją ulubioną panią stomatolog do której regularnie chodzę.
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Kwiecień 23, 2020, 04:49:28 pm
Dobrze jeśli dany gabinet oferuje wiele różnorodnych usług, bo to nie wiadomo co się w trakcie leczenia może wydarzyć. Coraz więcej osób korzysta też z zabiegów stomatologii estetycznej. Na różnego rodzaju usługi możecie liczyć w gabinecie www.dentystagdynia.pl . Mają wieloletnie doświadczenie, pacjenci są zadowoleni z jakości usług.
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: dominik67 w Październik 25, 2020, 04:31:06 pm
Jakiś czas temu moja znajoma poleciła mi świetną klinikę stomatologiczną. Od pierwszej wizyty nie wyobrażam sobie wizyty w innym miejscu. Pracują w niej świetni specjaliści z różnych dziedzin, atmosfera jest bardzo przyjemna. Moim zdaniem warto odwiedzić ten gabinet, tutaj można dowiedzieć się więcej https://klinikastomatologii.eu/nasz-zespol/.
Tytuł: Odp: Sprawdzony dentysta
Wiadomość wysłana przez: olenka w Styczeń 23, 2021, 03:34:56 pm
Wszystko zależy także od miejscowości, w której mieszkacie. Ja znalazłam świetny gabinet dentystyczny w Jarosławiu. Nazywa się Novadent i wszystkie informacje o nim można znaleźć na stronie internetowej https://www.novadent-jaroslaw.pl/ (https://www.novadent-jaroslaw.pl/). Oferują między innymi leczenie implantologiczne.