Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: schabowy083 w Grudzień 28, 2018, 06:48:13 pm

Tytuł: Sport
Wiadomość wysłana przez: schabowy083 w Grudzień 28, 2018, 06:48:13 pm
Sport to zdrowie! Zadbaj o siebie na Nowy Rok - ja polecam Ci https://caliathletics.com/ - dowiesz się jak wykonywać konkretne ćwiczenia i przeczytasz inspirujące artykuły - np. calisthenics beginner exercises (https://caliathletics.com/knowledge/calisthenics-beginner-exercises/), chest workouts for mass (https://caliathletics.com/knowledge/build-chest-calisthenics/), calisthenics transformation (https://caliathletics.com/knowledge/my-transformation-article/) czy tricep workouts (https://caliathletics.com/knowledge/build-triceps-calisthenics/)  8)
Tytuł: Odp: Sport
Wiadomość wysłana przez: onova w Luty 18, 2019, 11:12:19 pm
Ja też się w końcu za siebie zabrałam i zaczęłam jakieś podstawowe ćwiczenia w domu wykonywać. Mam takie fajne uchwyty do pompek https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Trening-silowy_Uchwyty-do-pompek-1053.html (https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Trening-silowy_Uchwyty-do-pompek-1053.html) przez co łatwiej mi się je robi i podchodzę do tego z dużo większą chęcią niż dotychczas
Tytuł: Odp: Sport
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Luty 19, 2019, 12:21:21 pm
Osobiście widziałam ciekawy artykuł na stronie https://www.bravebeaver.pl  , według mnie tam dowiesz się takich podstaw jak "Jaki kask wybrać na narty?" lub "Jakie buty na piesze wędrówki po górach?" Tego typu teksty mogą pomóc Ci przy wyborze odzieży. Ja np z takich recenzji dowiedziałam się jaki sprzęt agd warto mieć w swoim domu.
Tytuł: Odp: Sport
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 18, 2019, 08:08:56 am
A czy uprawiając sport używacie tak zwanych kamerek sportowych? Ja widziałam ostatnio spory wybór takich kamer na stronie https://smartcams.pl/ (https://smartcams.pl/) i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, wcale dużo one nie kosztują, więc zaczęłam się zastanawiać nad zakupem takiego sprzętu :) Co sądzicie o tym pomyśle? Warto zainwestować w taką kamerkę?