Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Pytajka w Kwiecień 17, 2018, 08:43:42 am

Tytuł: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: Pytajka w Kwiecień 17, 2018, 08:43:42 am
hej, jak sądzicie co jest wygodniejsze w użytkowaniu - soczewki czy okulary?
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Lipiec 20, 2018, 09:30:18 am
Ja zdecydowanie bardziej wolę soczewki, ponieważ najzwyczajniej w świecie są dla mnie dużo wygodniejsze, niż okulary właśnie. Co więcej, żeby było jeszcze wygodniej, używam soczewek jednodniowych, które zamawiam na stronie https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-jednodniowe-610.html (https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-jednodniowe-610.html), dzięki czemu nie muszę już nawet kupować do nich żadnych płynów pielęgnacyjnych itp., a po całym dniu po prostu wyrzucam je do kosza :)
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: Vitaminka w Wrzesień 18, 2018, 07:02:50 pm
jasne, że soczewki! Ja już dawno zamieniłam okulary na szkła kontaktowe. Soczewki sa o wiele wygodniejsze. Przede wszystkim można całkiem zapomnieć o wadzie wzroku. Ja kupuję soczewki 30 dniowe, których nie trzeba zdejmowac na noc. Takie szkła znalazłam w salonie Optiland https://optiland.pl/ . Polecam, to naprawde duża wygoda.
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: bierendaa w Grudzień 06, 2018, 12:58:39 pm
Jak dla mnie to zarówno jedna jak i druga opcja jest dobra. W niektórych sytuacjach lepiej sprawdzaja się soczewki, w innych z kolei okulary. Jak nie chcecie wybierać między tymi dwoma rzeczami to może warto też pomyśleć o laserowej korekcji wzroku. Taki zabieg od https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku to rozwiazanie wielu waszych problemów.
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Styczeń 16, 2019, 01:31:29 pm
No właśnie ja też nie wiem. Widziałam, że okulary i oprawki - ceneo.pl (https://www.ceneo.pl/Okulary_oprawki_i_szkla) ma w fajnych cenach, ale też soczewki podobno są wygodniejsze, jak się człowiek już przyzwyczai no i bardziej nowoczesne. Nie wiem sama, na co się zdecydować. Muszę jednak na coś postawić, bo jak się okazuje, potrzebuję tego ,by dobrze widzieć. No nie wiem, mam zagwozdkę na dłużej chyba.
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Styczeń 23, 2019, 12:00:14 pm
Na pewno wygodniejsze soczewki, porównania nie ma. W szkole moje okulary nie raz były problemem, bez nich mało co widziałam, ćwiczenie na w-fie to była katastrofa. Piłki potrafiłam nie zauważyć jak na mnie leciała. A z nimi wiadomo nie było opcji wyjść na salę gimnastyczną. Jak zaczęłam nosić soczewki to poczułam się jakby z moimi oczami wszystko było w porządku, koniec kompleksów! do tej pory noszę, najlepiej zamawiać w sieci soczewki (https://www.twojesoczewki.com/50-soczewki), najszybciej i najtaniej.
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: olenka w Marzec 21, 2019, 10:44:24 am
Dla mnie soczewki są dużo wygodniejsze. Zakładam i niczym się nie martwię. Tym bardziej, że obecnie na rynku można też dostać soczewki na dzień i na noc: https://optiland.pl/soczewki-na-dzien-i-na-noc (https://optiland.pl/soczewki-na-dzien-i-na-noc). Jest to super wygodna opcja.
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: Milenamary1 w Marzec 28, 2019, 09:07:57 pm
Jak dla mnie to soczewki będą duzo lepszym rozwiązaniem.  Ja postawiłam na soczewki progresywne, mam prezbiopie więc musze takie wybierać. Zobaczcie tu sobie propozycje sklepu https://www.twojesoczewki.com/46-soczewki-kontaktowe-progresywne Mają tam przeróżne soczewki za bardzo niskie ceny
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: olenka w Marzec 18, 2020, 07:50:43 pm
Korzystanie z soczewek to bardzo dobry pomysł tylko teraz w momencie w którym panuje wirus pomyśl o zrobieniu zapasu takich soczewek. Najlepiej jak zamówisz je internetowo , bo to bedzie najbezpieczniejsze. Takie zestawy możesz dostać tutaj https://www.twojesoczewki.com/857-w-zestawie-taniej . Czytałam że dostaniesz je w dobrej cenie.

Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 26, 2020, 10:15:03 pm
Wszystko to, to też kwestia przyzwyczajenia. Ja też cały czas chodziłam w okularach i nie  byłam  przekonana do soczewek. Ale tak, krok po kroku zaczęłam się do nich przyzwyczajać. Teraz muszę zamówić na stronie https://soczewki24.pl/13-soczewki-kontaktowe-jednodniowe    soczewki jednodniowe , ponieważ moje mi się skończyły.
Tytuł: Odp: soczewki czy okulary
Wiadomość wysłana przez: Ajkk w Sierpień 21, 2021, 01:57:44 am
Okulary korekcyjne w Poznaniu wyrabiałam u nich - https://optykkrawczyk.pl/okulary-korekcyjne-poznan/ Wiadomo najpierw badanie, zakup oprawek itd. Kompleksowo i szybko działają. To już  moje nie pierwsze okulary u nich. Z poprzednich tez byłam bardzo zadowolona.