Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: kogutka w Marzec 29, 2018, 10:50:16 am

Tytuł: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Marzec 29, 2018, 10:50:16 am
Czy ktoś z was jest posiadaczem smart zegarka? Zamierzam kupić nowy telefon, dokładnie iPhona i wraz z nim Apple Watch. Długo zastanawiałam się nad tym zakupem, a dzisiaj na stronie Antyweb http://antyweb.pl/apple-watch-4-plotki/ dowiedziałam się, że ma wyjść na rynek nowy, lepszy model. Myślicie, że warto na niego poczekać nieco dłużej?
Tytuł: Odp: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Kwiecień 18, 2018, 11:59:34 pm
Smart zegarki to tylko drobny przykład wykorzystania nowoczesnych technologii w naszym życiu. Więcej opisuje Dariusz Stasik na swoim blogu https://dariuszstasik.com/o-autorze/  . Jest on entuzjastą budowania smart city, czyli miast wykorzystujących nowinki technologiczne, kulturowe, społeczne i komunikacyjne dla zdrowszego życia i pracy. Mało kto wie, ale posiada pierwszy nieenergetyczny budynek w naszym kraju. Warto znać jego poglądy na przyszłość.
Tytuł: Odp: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: Karmik w Kwiecień 21, 2018, 10:39:20 pm
Łap ten monitorujacy aktywnosc fizyczna i sen https://ithings.pl/pl/p/Withings-Activite-POP-szary%2C-Zegarek-monitorujacy-aktywnosc-fizyczna-i-sen/220 Wlasciwie to sie z nim nie rozstaje. Dobry i do biegania i tez do pracy. Ma wbudowana dodatkowo funkcje budzika, a bateria naprawde dlugo trzyma - ja mam swoj juz pol roku i caly czas daje rade
Tytuł: Odp: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: Agnieszka233 w Kwiecień 23, 2018, 03:14:42 pm
Ja mam, nie polecam
Tytuł: Odp: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Maj 24, 2018, 10:59:18 am
Nie powiem, smart zegarek to też jakieś fajne rozwiązanie. Aczkolwiek chyba jednak wolałabym takie standardowe https://allegro.pl/kategoria/zegarki-19742?marka=Casio i proste zegarki, które mogę nosić na każdą możliwą okoliczność. Oczywiście takie sikorki są również świetnym prezentem na urodziny, czyż nie prawda? A to o czym ty mówisz, jest dobrym rozwiązaniem dla sportowców.
Tytuł: Odp: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Maj 28, 2018, 08:45:14 pm
Owszem, ja swój smartwatch kupiłam za niecałe 400 złotych w sklepie Seltrade.pl (https://seltrade.pl/) i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam go już ponad rok i nic się z nim nie dzieje złego, działa cały czas sprawnie, przeżył już wiele upadków i wpadnięcie do wody :) Najczęściej używam go jako monitora aktywności, ale funkcja odbierania połączeń również jest bardzo wygodna i ułatwia mi życie ;)
Tytuł: Odp: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Kwiecień 09, 2019, 05:55:47 pm
Moim zdaniem zegarek to zegarek - powinien wskazywać godzinę, a nie liczbę nieodebranych połączeń. Kupując go, warto zwrócić uwagę na markę - powinno nam bowiem zależeć na tym, aby był naprawdę wysokiej jakości. Sklepów, które posiadają je w swojej ofercie nie brakuje. Ze swojej strony jestem w stanie polecić https://www.zanza.pl - myślę, że warto d niego zajrzeć i złożyć zamówienie.
Tytuł: Odp: Smart zegarek
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Czerwiec 13, 2019, 12:44:51 pm
Też ostatnio pokusiłam się o zakup takiego gadżetu bo taki typowy smartwach dla dzieci  (https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/lokalizacja-osob/zegarek-z-gps-dla-dziecka) , jest idealny bo wodoodporny i ma GPS ale również funkcję telefonu czyli bardzo przydatna sprawa