Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: maciejka123 w Styczeń 20, 2019, 10:49:28 pm

Tytuł: Samodzielne prowadzenie księgowości
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Styczeń 20, 2019, 10:49:28 pm

Czy w swojej firmie księgowością zajmujecie się samodzielnie, czy też zdecydowaliście się powierzyć to zadanie profesjonalistom?
Tytuł: Odp: Samodzielne prowadzenie księgowości
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Styczeń 31, 2019, 05:43:50 pm
U nas w firmie jakiś czas była zatrudniona księgowa ale wychodziło to dość drogo, obecnie współpracujemy z firmą zewnętrzną. I takie rozwiązanie każdemu polecam, to się bardzo duże koszty (tak jak etat pracownika) a wszystkie dokumenty są zaksięgowane, rozliczone, profesjonalnie i na czas. Żadna kontrola nie wzbudza obaw o stan tych dokumentów. Księgowy Otwock  (https://www.peter-green.com/) to dobry wybór.
Tytuł: Odp: Samodzielne prowadzenie księgowości
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Luty 12, 2019, 06:16:07 pm
Jeśli decydujecie się na samodzielne prowadzenie księgowości, to warto zastanowić się również nad wdrożeniem rozwiązań, które mogą tą sprawę trochę uprościć. Na stronie http://www.primesoft.pl/ (http://www.primesoft.pl/) możecie zapoznać się z ofertą firmy Primesoft, która dostarcza na przykład zaawansowanych systemów do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, a to na pewno Wam się przyda :)
Tytuł: Odp: Samodzielne prowadzenie księgowości
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Kwiecień 28, 2021, 11:34:25 am
Ja bym tego, szczerze mówiąc, nie polecała, bo nie wiadomo tak naprawdę, czy jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkimi problemami, jakie przyjdzie nam rozliczać. Sama też jestem po odpowiedniej szkole, ale nie mogę wziąć na siebie takiej odpowiedzialności. Dlatego myślę nad takim https://fcenter.pl/podatkowe-doradztwo/ biurem podatkowym.
Tytuł: Odp: Samodzielne prowadzenie księgowości
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Kwiecień 29, 2021, 06:15:36 am
Jak ktoś się zna na rzeczy, to czemu nie... Ale jak nie, to na pewno warto polegać w tym kierunku na fachowcach, aby mieć pewność że wszystko zostanie przeprowadzone sprawnie i rzetelnie, zgodnie z przepisami. Jak chodzi Biuro rachunkowe Holandia (https://nataliahelp4you.com/) to tutaj możecie polegać na firmie nataliahelp4you.com. Oni się doskonale znają na przepisach zagranicznych i mogą wam pomóc się rozliczyć.