Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Wrzesień 24, 2018, 04:22:29 pm

Tytuł: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Wrzesień 24, 2018, 04:22:29 pm
Chcesz rozkręcić swój biznes? Co powiesz na kamery termowizyjne do analizy ruchu (https://myexon.pl), mapy cieplne w sklepach (https://myexon.pl), exon (https://myexon.pl)? Zapoznaj się z tematem, a Twój biznes rozwinie się jak nigdy  ;D
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Wrzesień 27, 2018, 07:39:38 am
Jeśli myślicie o rozwijaniu własnego biznesu, to polecam zastanowić się również nad wdrożeniem różnych innowacyjnych rozwiązań z dziedziny oprogramowania, na przykład takich, jakie oferuje firma Primesoft, z której ofertą zapoznacie się na stronie http://www.primesoft.pl/ (http://www.primesoft.pl/) . Może to Wam bardzo ułatwić pracę i wpłynąć pozytywnie na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa ;)
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Październik 03, 2018, 10:10:48 am
Czy kiedykolwiek w swoim biznesie korzystaliście z opcji, która opisana jest na stronie https://paniala.pl/wiedza/umowa-uzyczenia/ ? Wydaje mi się, że może być to dość ciekawa opcja, jeśli chodzi o wsparcie finansowe firmy, bo z tym naprawdę bardzo różnie bywa.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: niunia56 w Grudzień 19, 2018, 01:03:09 pm
Co do biznesu to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką jest zatrudnianie obywateli ukrainy, dzieki temu artykułowi http://www.pracowici.pl/pracownicy-ukrainy-zatrudnienie-cudzoziemca/  uda Ci sie przejść przez wszelkie sprawy prawne. Jest to bardzo dobry sposób na rozwój firmy.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Grudzień 20, 2018, 10:28:49 pm
A może pomyśleliście o takiej opcji, jak wirtualne biuro? Na początek biznesu zawsze jest to dużo lepsza opcja, ponieważ nie trzeba płacić za wynajem całego biura, bo czasami są to ogromne koszty. Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z jakiś fajnych usług, to polecam Ci wejść na stronę http://biurokamienica.pl/blog/ Tam macie wszystkie informacje.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 02, 2019, 12:38:15 pm
Rozwój firmy jest istotny, jeżeli chcemy zdobywać coraz lepsze osiągnięcia. Warto więc rozglądać się za różnymi rozwiązaniami. A ostatnio o jednym z nich dowiedziałam się tutaj http://www.resinet.pl/aktualnosci/jak-dobrze-przygotowac-sie-do-wdrozenia-sap-erp.html .  Dzięki niemu można usprawnić działanie firmy na wielu płaszczyznach.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Styczeń 02, 2019, 02:35:00 pm
Biznes lepiej zacząć od małych kroczków i to w dochodowej branży - najpierw rekrutacja na stanowiska it warszawa (http://nt-pro.pl/), rekrutacja it warszawa (http://nt-pro.pl/) - a później wymarzona praca i własny biznes  ;)
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: olenka w Czerwiec 23, 2019, 11:56:07 am
Ja myślę poważnie o otwarciu własnej cukierni. Bardzo lubię piec więc taka praca byłaby dla mnie przyjemnością. W internecie można bez problemu się zaopatrzyć w takiej akcesoria jak na przykład figurki na tort: https://sklep.polmarkus.com.pl/figurki-na-tort (https://sklep.polmarkus.com.pl/figurki-na-tort). Co o tym sądzicie?
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Czerwiec 24, 2019, 07:34:39 pm
Biznes możesz rozwinąć za pomocą internetu, za pomocą dobrze świadczonych usług.
Polecam Ci przeczytać https://www.spidersweb.pl/2012/03/nie-lubimy-spersonalizowanych-reklam-ale-tez-ich-nie-wylaczamy.html , fajne artykuły, które pozwolą na rozwinięcie twojej działalności, pamiętaj to może być trudne, jednak czasami warte tego zachodu.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Wrzesień 23, 2020, 06:31:13 pm
Chmura obliczeniowa to model przetwarzania oparty na użytkowaniu usług dostarczanych przez zewnętrzne organizacje. Przetwarzanie w chmurach  to wynajęcie lub wypożyczenie infrastruktury komputerowej oraz aplikacji udostępnionych za pośrednictwem Internetu. Ze swojej strony mogę w szczególności polecić usługi https://cloudferro.com/ z których sama mam okazję korzystać.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 10, 2021, 06:15:21 am
No ja to nie wiem, jak można dziś utrzymać biznes. U mnie to chyba czas będzie na zawieszenie, a miałam sola livorno (https://gastromania.pl/sola-livorno.html) kupować, miałam się rozwijać. Ale przez to, co się dzieje, nie wiem, czy w ogóle się nie zamknę. Mam nadzieję, że drugi biznes, wymyślony przez moją szwagierkę, przyniesie korzyści i jednak jedno drugie jakoś pociągnie.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Styczeń 15, 2021, 01:45:42 pm
Łatwiej rozwijać biznes jak wszystko dobrze idzie. Płynność finansowa, to jeden z czynników determinujących różne działania. Z płatnościami różnie bywa, nie każdy klient jest obowiązkowy. Jednak wcześniejsze upominanie przed terminem nie wchodzi w grę. Przecież nie zadzwonię i nie powiem, że za trzy 3 mija termin. Mogę to ewentualnie zrobić już po terminie. Ale jest teraz rozwiązanie systemowe, mianowicie MonPay. Dzięki niemu ja monitoruję na bieżąco płatności, a klienci otrzymują automatyczne powiadomienia. Tak jak banki to robią czy firmy telekomunikacyjne. Coraz więcej klientów taki sposób mobilizuje, co skutkuje terminowymi spłatami.
Tytuł: Odp: Rozwiń biznes
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Luty 20, 2021, 10:04:45 am
Ja jestem zawsze za rozwojem biznesu, ale konieczne jest przede wszystkim to, żebyśmy zdecydowali się odpowiednio przygotować i siebie i pracowników do wykonywania obowiązków. Ważna jest ergonomiczna organizacja stanowiska pracy https://www.ergotest.pl/ergonomia-w-pracy/ , żebyśmy nie zniszczyli zdrowia osób, które u nas pracują. Nie zawsze liczą się tylko zyski.