Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Ailis w Lipiec 12, 2018, 08:49:19 am

Tytuł: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Lipiec 12, 2018, 08:49:19 am
Hej. Czy znacie może jakąś wartą uwagi restaurację w Warszawie? Będę tam przez kilka dni i mam też ważne spotkanie biznesowe i szukam wartego uwagi miejsca... Czy np. restauracja Akademia jest Waszym zdaniem godna uwagi. czytałam o tym miejscu, i opinie klientów są pozytywne, że to eleganckie miejsce na takie spotkanie, gdzie można zamówić smaczne jedzenie. Co sądzicie ?   
Tytuł: Odp: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Sierpień 14, 2018, 09:28:12 pm
Ostatnio z tego co wiem to mój brat był na spotkaniu biznesowy w restauracji Bubbles i klient, jak zresztą i on sam był naprawdę zadowoleni. Spotkanie skończyło się pełny sukcesem dla brata i w sumie nic dziwnego. Bo przyczyniła się tutaj nie tylko odpowiednia wiedza i podejście brata, ale również przyjemna atmosfera tej restauracji.
Tytuł: Odp: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Styczeń 15, 2019, 03:36:28 pm
A co myślicie o restauracji http://naskrajnej.pl/ w Ząbkach? Wiem, że tam również organizuje się różne spotkania i imprezy i mnóstwo osób jest zadowolonych. Piszę tutaj, aby poznać też Wasze opinie i dowiedzieć się, czy kiedyś byliście w tym miejscu.
Tytuł: Odp: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 30, 2019, 11:31:44 pm
A jakie są Waszym zdaniem najlepsze restauracje wrocław rynek (https://wroclawska.com.pl/) na takie właśnie biznesowe spotkania? Słyszałam, że na ul. Szewskiej 59 jest jakaś bardzo dobra knajpa "Wrocławska", mająca naprawdę dobre menu i przyjemną atmosferę. Mieliście okazję się tam stołować?
Tytuł: Odp: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Październik 25, 2019, 02:09:30 pm
Jeśli chcecie zrobić wrażenie na kontrahencie i zaskoczyć go, to zaproście go do nowej restauracji Leila w Warszawie. Podawane tam jedzenie na pewno was zaskoczy i nikomu nie zaszkodzi, gdyż jest wegetariańskie. Dodatkowo do wyboru macie naprawdę świetne wina libańskie bądź izraelskie koszerne.