Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Miśka w Czerwiec 30, 2019, 12:34:11 pm

Tytuł: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Czerwiec 30, 2019, 12:34:11 pm
Witam,
czy reklama tradycyjna np. w formie ulotek daje dobre efekty?
Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 30, 2019, 12:45:10 pm
Osobiście uważam, że jak najbardziej taka reklama tradycyjna może przynieść bardzo dobre efekty. Wystarczy tylko zamówić wysokiej jakości ulotki, katalogi i inne tego typu materiały reklamowe. My zamawiamy je zawsze w internetowej drukarni DIAMOND DRUK, której oferta dostępna jest na stronie https://www.diamond-druk.pl (https://www.diamond-druk.pl). Wam również polecam się z nią zapoznać.
Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: olenka w Wrzesień 19, 2019, 02:50:13 pm
Jeśli chodzi o reklamę tradycyjną to warto korzystać z usług drukarni internetowej Diamond Druk: http://diamond-druk.pl/ . Gdybym jednak musiała ocenić, który rodzaj reklamy jest skuteczniejszy to śmiało mogę powiedzieć, że reklama w internecie. Szczególnie pozycja w googlach kiedy posiadamy sklep internetowy lub oferujemy jakieś konkretne usługi.

Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: onova w Grudzień 20, 2019, 07:52:41 pm
Nie wiem jakie efekty przynoszą ulotki, ale nie ograniczaj się do jednej formy reklamy. Jeśli chcesz rozpromować się lokalnie to równie dobrym pomysłem może okazać się odzież typu https://www.odziezdoreklamy.pl/3-t-shirt z nadrukiem nazwy czy logo firmy. Takie gadżety zawsze są dobrze przyjmowane przez klientów
Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Luty 27, 2020, 03:00:19 pm
A ktoś z Was słyszał o takim określeniu, jak persona marketingowa? Ja pierwszy raz coś takiego słyszałam w agencji reklamowej https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/persona-marketingowa-kim-jest-i-do-czego-sluzy/ i przyznam szczerze, że to działanie, które mnie zainteresowało, ponieważ informacja o naszej firmie, usługach itd. dotrze do odpowiednich osób, u których wzbudzi to zainteresowanie.
Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Czerwiec 05, 2020, 06:26:39 pm
Ja myślę że jednak taka reklama internetowa jest dużo bardziej skuteczna w naszych czasach niż tradycyjna. Ja wynajmowałem tą https://xann.pl/ firmę do prowaddzenia mojej kampanii reklamowej w sieci, wykonywali dla mnie też stron www i mogę ich polecić, top profesjonaliści, mają dobrą ofertę.
Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: Karmik w Czerwiec 10, 2020, 01:50:47 pm
Na ulotki w tej chwili postawiłabym raczej jako na najmniej skuteczną formę promocji. Z tego tak naprawde poza kosztami niewiele wynika. Zazwyczaj nie są też dobrze dystrybuowane, bo nie trafiają do tych osób, które rzeczywiscie byłyby potencjalnymi klientami, czego nie mozna juz powiedzieć o kampaniach tego typu http://realtimemarketing.pl/ Najważniejsza cecha właśnie real time marketingu jest działanie 'tu i teraz', czyli dostosowanie kanału promocji do klienta, do jego zainteresowań i aktualnych potrzeb
Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Lipiec 29, 2020, 08:20:20 am
Według mnie każda forma reklamy ma swoje zalety. Czy to będzie reklama tradycyjna, czy w internecie lub nawet różnego rodzaju gadżety reklamowe. Wszystko zależy od danej firmy, jej oczekiwań. Ostatnio na stronie http://www.ruszglowa.pl/przesylka-marketingowa-co-zrobic-by-byla-skuteczna/ czytałam o przesyłkach marketingowych, które wysyła się do klientów. Myślę, że to ciekawy pomysł.
Tytuł: Odp: Reklama tradycyjna
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Grudzień 01, 2020, 08:44:43 pm
Według mnie warto stawiać na najróżniejsze rozwiązania reklamowe. Na pewno na inne działania nie ma co się zamykać, bo chociaż reklama w internecie dzisiaj też ma ogromną siłę. Najwięcej na ten temat może wam powiedzieć agencja reklamowa (https://sunspot.pl) Sunspot, która już jakiś czas istnieje na rynku i oferuje mnóstwo usług w tym zakresie.