Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Wrzesień 11, 2018, 03:24:04 pm

Tytuł: Projektant wnętrz w Krakowie
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Wrzesień 11, 2018, 03:24:04 pm
Witajcie,
ostatnio korzystałem z usług niesamowitej osoby jaką jest projektant wnętrz kraków (http://maxdesigner.pl/). Osoba ta posługuje się olbrzymią wiedzą z tego zakresu i z łatwością dostosowuje elementy wnętrza dla mieszkania.
Serdecznie polecam każdemu kto nie ma pomysłu na swoje mieszkanie  ;)
Tytuł: Odp: Projektant wnętrz w Krakowie
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Wrzesień 27, 2018, 10:01:49 am
Ja staram się akurat sama projektować wnętrza, ponieważ to nie jest wcale trudne, a sprawia mi ogromną frajdę. Znalazłam ostatnio stronę z inspiracjami i produktami https://dekohaus.pl/ do dekoracji wnętrza. Jak tylko dostanę kluczę do mieszkania, to z pewnością zacznę robić tam zakupy- już nie mogę się doczekać.
Tytuł: Odp: Projektant wnętrz w Krakowie
Wiadomość wysłana przez: Zuzelek w Listopad 30, 2018, 03:41:54 pm
Muszę również pomyśleć nad nowym projektem wnętrza. Zastanawiam się nad nowym projektem okien i chciałbym zastosować markizy poznań (http://marfil.com.pl/index.php/markizy).
Tytuł: Odp: Projektant wnętrz w Krakowie
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Grudzień 29, 2018, 09:57:03 pm
Ja myślę, że samemu też fajnie można zaaranżować swój dom. Wystarczy tylko przyjrzeć się różnym inspiracjom, a także warto sobie też poczytać tego typu http://www.rustiko.pl/aranzacja-salonu-stworz-stylowe-wnetrze/ porady.
Tytuł: Odp: Projektant wnętrz w Krakowie
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Grudzień 18, 2019, 05:36:07 pm
Projekt magazynu, domu czy mieszkania oraz wszystkich pomieszczeń w nim można wykonać samemu. Trzeba tylko znać program do wizualizacji (https://cgwisdom.pl/blog/poradnik-jaki-program-wybrac-do-wizualizacji-grafiki-3d-projektowania-wnetrz.html) który będzie się do tego najlepiej nadawał. Ja od dawna uczę się ich obsługi i udało mi się dzięki temu zaprojektować u siebie salon oraz sypialnię. Efekt jak dla mnie jest zadowalający, nie jest źle.