Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Wrzesień 12, 2018, 09:25:44 am

Tytuł: Profesjonalna depilacja
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Wrzesień 12, 2018, 09:25:44 am
Cześć.
Szukam profesjonalnej usługi jaką jest depilacja laserowa warszawa (http://depi-light.pl/) i okolice. Poleciłby ktoś coś? Jak dotychczas nie znalazłem niczego w Warszawie.
Tytuł: Odp: Profesjonalna depilacja
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Wrzesień 17, 2018, 02:37:27 pm
Ja blisko siebie też nic takiego nie mam dlatego rozważam zakup depilatora IPL. Zapoznałam się już z takimi wskazówkami Jak wybrać odpowiedni depilator IPL? Przeczytaj, by się dowiedzieć (https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jak-wybrac-odpowiedni-depilator-ipl-przeczytaj-by-sie-dowiedziec.bhtml) . Wcześniej nie wiedziałam, że przy tego rodzaju depilatorach ważny jest typ skóry i nawet kolor włosków. Teraz już wiem.
Tytuł: Odp: Profesjonalna depilacja
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Czerwiec 15, 2019, 01:38:31 pm
Też jestem za tym by korzystać z profesjonalnej depilacji, według mnie to jest jednak taka rzecz, której samej w domu nie powinniśmy robić. Wejdźcie sobie na https://www.bodybar.com.pl/ , mają fajną kadrę, wiedzą co robią i nie zrobią Ci krzywdy. Nie ma się o co obawiać.
Tytuł: Odp: Profesjonalna depilacja
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Wrzesień 21, 2019, 07:49:39 am
To zależy w jakim mieście szukacie salonu gdzie wykonują depilację laserową. Ja mieszkam w Lublinie i zawsze chodzę tutaj- http://www.lasercs.pl/kontakt/lublin . Jestem zadowolona za każdym razem z wykonanego zabiegu. No i najważniejsze nie muszę już codziennie zastanawiać się czy depilować sobie włoski depilatorem.
Tytuł: Odp: Profesjonalna depilacja
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Lipiec 12, 2020, 07:42:28 pm
Naprawdę depilacja laserowa to super sprawa. Jak szukacie profesjonalny salon depilacji laserowej to możecie zgłosić się do Estelium https://www.estelium.pl/depilacja-laserowa . Tam spotkasz się z profesjonalizmem, przyjemną obsługą, a zabiegi są w pełni bezpieczne i skuteczne.
Tytuł: Odp: Profesjonalna depilacja
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Styczeń 07, 2021, 10:17:47 am
Ogólnie mam sporo owłosienia i mnie na pewno zainteresowałaby depilacja woskiem baczków (https://timeforwax.pl/depilacja-baczki/) , ale muszę sprawdzić, czy u nas w ogóle coś takiego jest oferowanego. Wiecie, mieszkam w małym miasteczku do 10 tys. mieszkańców i nie wszyscy tu dbają o siebie. Dlatego też wydaje mi się, że to może być problem. Liczę jednak, że każdy będzie miał swoje pomysły na rozwinięcie biznesu.