Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Styczeń 04, 2019, 12:06:50 pm

Tytuł: Prawnik na już
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Styczeń 04, 2019, 12:06:50 pm
Dobry adwokat bielsko (https://www.adwokat-szymkowiak.pl) jest niezastąpiony - może się przydać w każdym etapie życia.
Od siebie mogę polecić -  https://www.adwokat-szymkowiak.pl (https://www.adwokat-szymkowiak.pl) korzystałam już trzy razy, za każdym razem w innej sprawie, każda kończyła się pozytywnie :)
Adwokat ten specjalizuje się w takich dziedzinach jak:
 prawo spadkowe katowice (https://www.adwokat-szymkowiak.pl/prawo-spadkowe.php), prawo rodzinne katowice (https://www.adwokat-szymkowiak.pl/prawo-rodzinne.php),    adwokat bielsko biała rozwody (https://www.adwokat-szymkowiak.pl/prawo-rodzinne.php) i nawet pomoc prawna w zakupie z chin (https://www.adwokat-szymkowiak.pl/biznes-z-chinami.php) :D
Tytuł: Odp: Prawnik na już
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Luty 15, 2019, 09:54:47 pm
Dobry prawnik gwarantuje pełne zaangażowanie, kreatywność oraz efektywność w świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej. Dlatego warto wyszukać w necie Ranking Prawników, gdzie pracuja doświadczeni i kompetentni ludzie. Tam mają bardzo dobre opinie, podobno mało jaką sprawę przegrywają. Warto choćby napisać do nich maila i dowiedzieć się jak wygląda współpraca.
Tytuł: Odp: Prawnik na już
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Kwiecień 13, 2019, 04:59:46 pm
Tak właśnie jest jeśli chodzi o prawników z tej https://www.kancelaria-szip.pl/ (https://www.kancelaria-szip.pl/)  kancelarii, można na nich polegać, są bardzo skuteczni, zajmują się głownie ochroną prawną firm, znają się doskonale na prawie podatkowym i handlowym
Tytuł: Odp: Prawnik na już
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Maj 22, 2019, 07:13:38 pm
Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby sprawdzonej i skutecznej kancelarii adwokackiej działającej na terenie Białegostoku, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie http://www.bialystok-adwokaci.eu (http://www.bialystok-adwokaci.eu). Spotkacie się tam z naprawdę profesjonalnym podejściem do sprawy i uzyskacie fachową pomoc prawną na najwyższym poziomie :)
Tytuł: Odp: Prawnik na już
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Czerwiec 30, 2021, 04:15:12 pm
Dzisiaj to  w sumie można powiedzieć, że nawet bez prawnika nie idzie funkcjonować. Gdzie się nie oglądniemy to jakieś przepisy, nowe ustawy etc. Jak prowadzimy firmę - to już w ogóle... Bo potrzebne są umowy, wniosek o zakaz konkurencji (https://capitallegal.pl/umowa-o-zakazie-konkurencji-zagadnienia-praktyczne/), regulaminy etc. Nie można tego pisać od ręki, to musi być wszystko odpowiednio opracowane.