Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Pytajka w Wrzesień 20, 2017, 04:24:50 pm

Tytuł: Pożyczka - gdzie?
Wiadomość wysłana przez: Pytajka w Wrzesień 20, 2017, 04:24:50 pm
Gdzie najlepiej pożyczac pieniądze? Mam na mysli niewielkie kwoty - 2-3 tys max. Spotkałam się z firma KredytOK https://kredytok.pl/blog-ok/ . Czy ktoś z Was pożyczał u nich pieniądze? Jak oceniacie firmę?
Tytuł: Odp: Pożyczka - gdzie?
Wiadomość wysłana przez: marelo w Październik 17, 2017, 09:00:26 am
Od siebie mogę polecić portal https://www.credy.pl/chwilowki-online/ (https://www.credy.pl/chwilowki-online/). Znajdziesz tam aktualny ranking chwilówek i możliwość porównania ofert kilku firm. Korzystając z ich usług będziesz miał pewność, że pożyczka którą weźmiesz będzie posiadać najlepsze warunki spłaty. Więcej szczegółów znajdziesz na ich stronie.
Tytuł: Odp: Pożyczka - gdzie?
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Lipiec 23, 2019, 12:57:43 am
Teraz w szybki i prosty sposób można pożyczkę przez internet. Na https://kokos.pl/ sobie sprawdźcie, nawet symulację możecie sobie zrobić. Warunki tam są jasno określone i formalności mało. Z tego co pamiętam to do 5000 tys. można wziąć tę pożyczkę.
Tytuł: Odp: Pożyczka - gdzie?
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Kwiecień 17, 2020, 08:15:42 am
Sama się nad tym zastanawiam, ale wiecie co? Chyba skonsultuję się z takim doradcą https://www.facebook.com/DoradcaFinansowyKatowice/ , jak moja koleżanka. U niej to po prostu poszło bardzo szybko, nawet jej pośrednik pomagał w uzyskaniu potrzebnych dokumentów. Jak dla mnie spoko opcja, ułatwienie we wzięciu odpowiedzialnej pożyczki.
Tytuł: Odp: Pożyczka - gdzie?
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Październik 15, 2020, 03:18:47 pm
Z tych firm pożyczkowych z których korzystałam to najlepiej wypada https://www.aasapolska.pl/ . Wszystko się online załatwia włącznie z podpisaniem umowy  i raty są wygodnie rozłożone na dłuższy czas, a nie że trzeba od razu spłacić jak w przypadku chwilówek
Tytuł: Odp: Pożyczka - gdzie?
Wiadomość wysłana przez: onova w Październik 17, 2020, 09:41:01 pm
Z doradcą sie najlepiej skontaktować bo dobierze taką ofertę, że będzie posiadała odpowiednie parametry. Nie oszukujmy się, mało kto z nas zna sie na kredytach, pożyczkach , bankach itd. Osobiśćie panów z https://www.boldinvest.pl/ polecam, dzięki nim dostałam bardzo tani kredyt gotówkowy