Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: kogutka w Sierpień 20, 2018, 01:30:16 pm

Tytuł: Piękne włosy
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Sierpień 20, 2018, 01:30:16 pm
Jak dbacie o swoje włosy? Ja niestety przez ostatni czas zmagam się z nadmiernym wypadaniem włosów, stąd też pomysł o zakupie peruki. Już wielokrotnie słyszałam pochlebne opinie na temat sklepu z perukami w Krakowie https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow . Z tego, co się zorientowałam, to ceny takich peruk nie są wygórowane, a z pewnością pomogą w dodaniu pewności siebie.
Tytuł: Odp: Piękne włosy
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 09, 2018, 07:48:03 pm
Ja przykładam bardzo dużą uwagę do pielęgnacji moich włosów. Zauważyłam, że są one w dużo lepszej kondycji, od kiedy zainwestowałam w profesjonalne kosmetyki fryzjerskie (https://ivasklep.pl/), które zamówiłam sobie w internetowym sklepie IVA. Naprawdę były warte swojej ceny, bo to, co zrobiły z moimi włosami, przeszło nawet moje oczekiwania :)
Tytuł: Odp: Piękne włosy
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 12, 2019, 06:49:24 pm
Ja również zwracam uwagę na odpowiednią pielęgnację swoich włosów. Teraz nawet postanowiłam sobie kupić  suszarkę z jonizatorem, które jak dowiedziałam się zamykają łuski włosów, przestają się one elektryzować i skręcać. Koleżanka już nawet poleciła mi model http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_2248 i chyba go zamówię.
Tytuł: Odp: Piękne włosy
Wiadomość wysłana przez: onova w Styczeń 14, 2021, 09:36:35 pm
Co do tych peruk to masz rację, sporo osób w ten sposób swoje problemy z włosami rozwiązuje. Też peruki są świetnym rozwiązaniem na zmianę wyglądu. Tutaj https://perukakrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ w tym sklepie naprawde ogromny wybór peruk można znaleźć