Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: olenka w Grudzień 06, 2018, 02:00:51 pm

Tytuł: Ogrodzenie panelowe, najlepsze?
Wiadomość wysłana przez: olenka w Grudzień 06, 2018, 02:00:51 pm
Budując dom wiedziałam, ze w koncu przyjdzie taki moment w którym będę musiała wybrac odpowiednie ogrodzenie. Z wszystkich dostępnych opcji na rynku, mnie bardzo zastanawia czy  panele ogrodzeniowe regulazaun.pl  (https://regulazaun.pl/ogrodzenia/) będą dobrym rozwiązaniem. Najlepiej było by gdyby podpowiedział mi ktos kto ma w tym temacie jakieś doświadczenie,
Tytuł: Odp: Ogrodzenie panelowe, najlepsze?
Wiadomość wysłana przez: alvar w Kwiecień 11, 2019, 11:09:39 am
Ja mam ogrodzenie łupane firmy joniec. Jest praktycznie niezniszczalne bo wykonane z betonu a przy tym ładnie się prezentuje.
Tytuł: Odp: Ogrodzenie panelowe, najlepsze?
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Styczeń 24, 2020, 04:36:09 pm
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na posesję jest ogrodzenie betonowe. Takie ogrodzenie jest bardzo trwałe i solidne, bez problemu wytrzyma wiele lat. Tego typu ogrodzenie możecie zamówić na przykład w firmie http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/ (http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/), która działa na terenie takich miejscowości jak Ełk, Pisz, Giżycko, Kętrzyn, Olecko, Augustów, Suwałki, Gołdap czy też Mikołajki. Polecam ;)
Tytuł: Odp: Ogrodzenie panelowe, najlepsze?
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 10, 2020, 02:18:22 pm
U mnie w ogrodzie mam takie panelowe ogrodzenie i fajnie się sprawdza. Niedawno robiłem remont ogrodu, wymieniałem właśnie ogrodzenie, meble, dodatki. Kupiłem też dobrej jakości pokrowce na meble ogrodowe, takie https://gardenspace.pl/pokrowiec-na-meble-ogrodowe i wam też polecam. Fajnie chronią meble przez niszczeniem.
Tytuł: Odp: Ogrodzenie panelowe, najlepsze?
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Czerwiec 30, 2020, 02:11:19 pm
Co do ogrodzenia to ja teraz też sama szukam jakie u siebie zamontować. Wiem że ogród będę miała w stylu nowoczesnym, tutaj http://mebleogrodowe-24.pl/ znalazłam fajną aranżację którą u siebie wykorzystam.  Tylko nie wiem jeszcze jakie  dodatki zamówić i gdzie konkretnie, wybór jest tak duży.