Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: schabowy083 w Marzec 17, 2020, 02:05:42 pm

Tytuł: Ogrody
Wiadomość wysłana przez: schabowy083 w Marzec 17, 2020, 02:05:42 pm
Szukam firmy która zajmuje się takimi usługami jak:
zakładanie ogrodów kraków (https://ogrodexpert.pl/)   projektowanie ogrodów kraków (https://ogrodexpert.pl/)   
pielęgnacja ogrodów kraków (https://ogrodexpert.pl/)

Wiosna za pasem więc najwyższy czas zająć się ogrodem :D
Tytuł: Odp: Ogrody
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Maj 28, 2020, 04:02:07 pm
Co do ogrodu to ja polecam ci zamówić taki https://gardenspace.pl/fotel-wiszacy-kokon fotel wiszący ogrodowy. To wygodny mebel który będzie zachwycał gości których przyjmiesz w swoim ogrodzie. Samemu też możesz wypoczywać w nim i zająć się czytaniem książek. Mam taki fotel i bardzo go sobie chwalę.
Tytuł: Odp: Ogrody
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Wrzesień 14, 2020, 03:09:09 pm
Co do ogrodów to wielu ludzi ma w nich problem z insektami, mrówkami i pająkami, tutaj https://www.lovethegarden.com/pl-pl/artykul/jak-skutecznie-zwalczyc-mrowki-i-pajaki-w-ogrodzie w tym artykule możecie przeczytać jak się ich pozbyć. Są specjalne preparaty które pozwalają je wybić, u mnie to pomogło.
Tytuł: Odp: Ogrody
Wiadomość wysłana przez: olenka w Marzec 03, 2021, 12:58:00 pm
Może zainteresuje Was także taka architektura ogrodowa Poznań Ogrodolandia: http://ogrodolandia.i-poznan.pl/ (http://ogrodolandia.i-poznan.pl/)? Wybór jest bardzo duży. Mi osobiście bardzo spodobały się ich altany ogrodowe.
Tytuł: Odp: Ogrody
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Marzec 23, 2021, 09:56:19 pm
Mój ogród nie był wymyślny dlatego sami sobie z mężem poradziliśmy z aranżacją. Też w internecie można znaleźć dużo praktycznych wskazówek i ciekawych materiałów do zastosowania. Firma Joniec i ich palisady łupane na obrzeża https://www.joniec.pl/oferta/architektura-ogrodowa,37.html . Jak tylko je zobaczyłam to powiedziałam mężowi, że musimy takie mieć. Z resztą do ogrodu to mają wiele różnych rzeczy, zależy co kto potrzebuje.
Tytuł: Odp: Ogrody
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 26, 2021, 01:27:10 pm
Jeśli jesteście właśnie w trakcie aranżacji swojego ogrodu, to sądzę, że powinna Was zainteresować strona internetowa https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ogrod/ (https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ogrod/). Dowiecie się z niej na przykład jak stworzyć kamienny dywan w ogrodzie, jak zastosować zasady feng shui czy też jak postawić altanę ogrodową ;)
Tytuł: Odp: Ogrody
Wiadomość wysłana przez: olenka w Kwiecień 16, 2021, 12:39:42 pm
Uważam, że warto też postawić w ogrodzie basen. Nie musi to być basen całoroczny - możemy się zdecydować na basen rozporowy: https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-rozporowe-okragle-INTEX-c278 . Niedługo lato więc warto o tym pomyśleć poważnie.