Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: maciejka123 w Sierpień 31, 2020, 07:17:31 am

Tytuł: Nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Sierpień 31, 2020, 07:17:31 am
Nieruchomości warto szukać na stronie https://www.dobryadres.pl/ i znajdziecie tam oferty tylko w województwie zachodniopomorskim, ale wydaje mi się, że coraz więcej osób decyduje się też na taką lokalizację. Moim zdaniem warto szukać mieszkania w sprawdzonych źródłach.
Tytuł: Odp: Nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Luty 12, 2021, 11:54:15 pm
Jest wiele profesjonalnych biur, do których warto się zgłosić. Też zależy w jakiej lokalizacji szukacie mieszkania. Ze swojej strony mogę polecić biuro nieruchomości gdańsk  (https://partnersinternational.pl/) . Nie tylko z uwagi na ciekawe i różnorodne oferty, ale też za podejście do klienta. Starają się spełniać oczekiwania, tak żeby każdy był zadowolony.
Tytuł: Odp: Nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 02, 2021, 02:38:35 pm
A gdzie szukacie ofert nieruchomości na sprzedaż za granicą, na przykład w słonecznej Hiszpanii? Ja ostatnio widziałam bardzo fajna ofertę nieruchomości na Costa Blanca na stronie internetowej www.centrobrokers.com/nieruchomosci-costa-blanca-c-2.htmll (http://www.centrobrokers.com/nieruchomosci-costa-blanca-c-2.htmll). Jeśli zastanawialiście się nad taką inwestycją, to również i Wam polecam tam zajrzeć :)
Tytuł: Odp: Nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: onova w Marzec 21, 2021, 10:40:24 pm
Ostatnio oglądałam sobie luksusowe nieruchomości gdańsk (https://partnersinternational.pl/) i marzę by w tym mieście zamieszkać blisko morza. Może uda mi się ten plan ziścić, ale to trzeba jeszcze trochę popracować i odłożyć pieniądze, by za dużo nie brać w kredycie
Tytuł: Odp: Nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Kwiecień 29, 2021, 07:26:32 pm
Ja właśnie też chciałabym kupić sobie teraz domek. Męczy mnie życie w bloku, chciałabym zyskać większą swobodę etc. Wiecie o co chodzi... Dlatego rozglądam się tutaj https://szukajlokum.pl/nieruchomosci/sprzedaz , bo słyszałam że można znaleźć tam najróżniejsze oferty firmowe i prywatne.