Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Zuzelek w Styczeń 10, 2019, 10:13:46 am

Tytuł: Materac odpowiedni dla każdego
Wiadomość wysłana przez: Zuzelek w Styczeń 10, 2019, 10:13:46 am
Nie od dzisiaj wiadomo, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Nawiązując do tematu chciałbym się was poradzić w kwestii doboru odpowiedniego materacu dla mojego łóżka. Materace piankowe (https://krodi.pl/materace_piankowe) kiedyś były owiane zła sławą jednak teraz możemy stwierdzić, że każdy kto tak mówił był w błędzie. Teraz materace są idealnym rozwiązaniem dla osób, które większość snu spędzają leżąc bokiem.
Tytuł: Odp: Materac odpowiedni dla każdego
Wiadomość wysłana przez: Karmik w Styczeń 20, 2019, 08:37:58 pm
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Z piankowymi rzeczywiscie to kwestia dyskusyjna komu sie bedzie na nich wygodniej i zdrowiej spalo. Jedno wolą bardziej a inni mniej twarde materace. Rodzajow z tego co widze tutaj w poradniku salonów agata https://www.agatameble.pl/inspiracje/materac-do-spania-poradnik-zakupowy jest sporo. Sama mam lateksowy od nich i poki co nie zamienie na inne wypelnienie - jest dokladnie w punkt miekki
Tytuł: Odp: Materac odpowiedni dla każdego
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 05, 2019, 04:22:37 pm
Ja wam mogę polecić stronę https://studiomaterace.pl/materace-dzieciece gdzie możecie zamówić materace dziecięce wysokiej jakości. Mam od nich materac u swojego synka i jest wygodny, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Nie mam żadnych zastrzeżeń, kupiła bym go ponownie.
Tytuł: Odp: Materac odpowiedni dla każdego
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Maj 23, 2019, 03:55:54 pm
Co do wyboru materaca to ja do sypialni kupiłam jakoś dwa miesiące temu. Wybrałam materac sprężynowy od producenta https://materacyk.pl/ bo był najwygodniejszy  z tych które testowałam. A ponadto widziałam że jest solidnie wykonany i długo mi posłuży.
Tytuł: Odp: Materac odpowiedni dla każdego
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Sierpień 12, 2019, 10:03:39 am
Prawda jest taka, że materac odpowiedni dla każdego nie istnieje. Każdy z nas ma bowiem inne preferencje, więc taki materac powinien być dobierany indywidualnie. Bardzo duży wybór różnego rodzaju materacy w całkiem atrakcyjnych cenach mają na przykład w sklepie internetowym https://zeusmeble.pl/materace/ (https://zeusmeble.pl/materace/). Polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć ;)
Tytuł: Odp: Materac odpowiedni dla każdego
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Kwiecień 04, 2020, 10:14:56 am
PROBLEM w wyborze materacy polega na tym, że my stanowczo zbyt rzadko opieramy się na właściwych rekomendacjach. Albo kupujemy, bo tanio, albo bo nieznający się na tym kolega nam polecił, albo dlatego, że to znana marka. A to nie na tym polega zakup porządnego materaca. Ma być wygodnie i przede wszystkim ma to nam zapewniać komfort. Dlatego te https://hilding.pl/ materace warto wybrać.