Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: kogutka w Październik 27, 2017, 02:55:27 pm

Tytuł: Marketing, sprzedaż, serwis
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Październik 27, 2017, 02:55:27 pm
Do tej pory kompletnie nie interesowałam się kwestią metod crm, ale na wszystko w życiu przychodzi czas. W poszukiwaniu odpowiedzi na to, jaki crm wybrać znalazłam artykuł Marcina Kordowskiego (ekspert w dziedzinie SEO i Content Marketingu) w którym odpowiada na pytanie, czy "darmowy crm (https://marcinkordowski.com/czy-crm-za-darmo-ma-sens/) ma sens?" .
Wydaje mi się, że każdy kto prowadzi swój biznes powinen zaznajmoić się z tym wpisem.
Jestem również ciekawa, jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Tytuł: Odp: Marketing, sprzedaż, serwis
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Styczeń 16, 2019, 10:15:09 am
Jeśli chodzi o marketing, to ja polecałabym też od razu sprawdzić sobie taką opcję, jak http://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing-automation Jest to marketing, w którym wiele rzeczy dzieje się automatycznie, powtarzając dany cykl i myślę, że może to wiele osób zainteresować.
Tytuł: Odp: Marketing, sprzedaż, serwis
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Marzec 27, 2019, 11:28:14 am
A tematem content marketingu też się interesujecie? Bo wbrew pozorom to wszystko jest również bardzo ważne i trzeba z takich możliwości sobie skorzystać. Sprawdźcie może, co oferuje strona https://pracabezszefa.pl/czym-wlasciwie-content-marketing bo tam są ciekawe informacje związane z tą formą marketingu.
Tytuł: Odp: Marketing, sprzedaż, serwis
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Czerwiec 28, 2019, 10:26:36 pm
Nigdy nic nie wiadomo, co się może przydać słuchajcie. Sama jeszcze jakiś czas temu bym nie pomyślała, że będę czytać takie marketingowe blogi jak http://marketing.media.pl/ . Muszę przyznać, że można z niego wiele rzeczy się dowiedzieć i jak najbardziej przydatnych. Zwłaszcza jak ktoś swój biznes rozkręca i chce się skutecznie wypromować.
Tytuł: Odp: Marketing, sprzedaż, serwis
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Maj 20, 2020, 12:28:01 pm
No tak, seo jest ważne, ale czy słyszeliście o tym, że w dobrej reklamie ważne jest określenie persony marketingowej? To innymi słowy, klient idealny, o czym przeczytacie tutaj https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/persona-marketingowa-kim-jest-i-do-czego-sluzy/ . To pozwala nam na posegregowanie celów i skupienie się na klientach bliskich tej naszej kreacji marketingowej.