Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: kogutka w Listopad 25, 2017, 06:11:57 pm

Tytuł: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Listopad 25, 2017, 06:11:57 pm
Gdyby ktoś z was byłby zainteresowany budową magazynu, a później jego wyposażeniem to bez dwóch zdań mogę polecić firmę Nedcon. Jest to producent regałów magazynowych (http://nedcon.pl/) bardzo wysokiej jakości. Sama ostatnio szukałam informacji na ten temat, i przyznam szczerze że ciężko było się czegokolwiek dowiedzieć. Dlatego chcę się tym z wami podzielić - może akurat będzie wam potrzebny taki kontakt do firmy :)
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Lipiec 17, 2018, 05:19:58 pm
Witaj, a ja mogę polecić te płyty gumowe: http://sklepscp.pl/kategoria-produktu/plyty-gumowe/ . Świetnie sprawdzają jako ochrona, ale i jako element zagęszczarek różnego rodzaju.
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Lipiec 19, 2018, 08:45:37 am
Zanim zdecydujemy się na wyposażenie magazynu w regały, trzeba postawić samą konstrukcję. Pomóc w tym może firma Depenbrock, której oddział mieści się w Komornikach koło Poznania w Wielkopolsce. Na stronie http://depenbrock.pl/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal (http://depenbrock.pl/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal) możecie sobie zobaczyć, czym głównie przedsiębiorstwo się zajmuje. W projektowaniu i budowie magazynów przemyslowych i hal stawiają oni głównie na ekologię oraz bezpieczeństwo, więc myślę, że warto powierzyć im takie zadanie ;)
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: olenka w Wrzesień 13, 2018, 08:22:54 am
A co z najróżniejszymi oznaczeniami, których wymagają przepisy BHP? Czy już wszystko zostało dopięte na ostatni guzik? Polecam zajrzeć na stronę sklep.techemznaki.pl - znaki bezpieczeństwa (https://sklep.techemznaki.pl/). Tam znajdziecie wszystko, co Wam potrzebne, aby spełnić wszystkie wymogi.
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: MarcinPe w Październik 14, 2018, 08:25:54 pm
Wszystko zależy od rodzaju magazynu, bo nie w każdym to będzie potrzebne. Za to do każdego potrzebny jest program do obsługi. Ja mogę polecić program do faktur i dokumentów online z modułem magazynowym:https://faktury.pl/funkcje/42/Program-magazynowy (https://faktury.pl/funkcje/42/Program-magazynowy). Nie potrzeba oddzielnych programów, bo wszystkie potrzebne funkcje są w jednym.
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 27, 2018, 02:23:01 pm
Skoro planujecie budowę hali magazynowej to koniecznie musicie zapoznać się z firmą http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe ponieważ ona zajmuje realizacją projektów tego typu budynków. Może jeszcze planujesz postawić obiekt biurowy lub usługowy? Jak tak to też w tym kierunku możesz zgłosić się do nich.
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Grudzień 27, 2018, 11:52:02 am
Jeśli stawiamy magazyn to osobiście też zdecydowałabym się na stalową konstrukcje. To obecnie najlepszy materiał, ekonomiczny, trwały a postawienie takiej hali jest możliwe w ciągu kilku tygodni, nie miesięcy czy nawet lat jak w przypadku hal murowanych. o koszty można zapytać wykonawcę, Commercecon u nas bardzo szybko przesłali wstępną wycenę i podjęli się budowy, bardzo szybko i profesjonalnie.
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: onova w Luty 18, 2019, 11:15:52 pm
Przemyślcie też dobrze sprawę przechowywania artykułów w magazynie. Z mojej strony polecam regały metalowe  https://www.e-regaly.pl/ , które charakteryzują się solidną konstrukcją, jednocześnie nie są bardzo dużym wydatkiem
Tytuł: Odp: Magazyn
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Kwiecień 11, 2021, 03:38:37 pm
Jeśli macie jakieś powierzchnie magazynowe do wynajęcia, to polecam Wam serwis internetowy Miejscapaletowe - wynajem przestrzeni magazynowych (https://miejscapaletowe.pl/) to jedna z rzeczy, którą można tam zaoferować. I w drugą stronę, jeśli szukacie takiego magazynu do wynajęcia, to również polecam Wam tam właśnie zajrzeć ;)