Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: olenka w Grudzień 02, 2018, 09:49:53 am

Tytuł: Legalne zakłady bukmacherskie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Grudzień 02, 2018, 09:49:53 am
Znajomy opowiadał mi dużo o zakładach bukmacherskich. Chciałabym też spróbować swoich sił w tej dziedzinie tylko zastanawiam się nad tym gdzie najlepiej obstawiać mecze https://topbukmacher.com/ (https://topbukmacher.com/obstawienie-meczy/). Może ktoś z Was ma większe doświadczenie w tej branży i może coś napisać na ten temat? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.
Tytuł: Odp: Legalne zakłady bukmacherskie
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Luty 21, 2019, 10:03:41 am
Według mnie takie obstawianie bukmacherskich zakładów sportowych może być całkiem niezłym pomysłem na dodatkowe źródło dochodu. Jeśli podejdzie się do tego z głową, można naprawdę spro wygrać. Na stronie zakladysportowe.pl (https://zakladysportowe.pl/) znajdziecie wiele praktycznych porad i wskazówek dotyczących takich zakładów, mogą się Wam przydać, więc polecam sobie poczytać :)
Tytuł: Odp: Legalne zakłady bukmacherskie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Październik 23, 2020, 10:08:53 am
Pamiętajmy też o tym, aby grać legalnie. Obecnie bukmacherów obowiązują określone przepisy. Więcej na temat tych przepisów poczytacie w artykule https://legalne-granie.pl/ukraina/zasady-hazardowe-na-ukrainie/ (https://legalne-granie.pl/ukraina/zasady-hazardowe-na-ukrainie/).