Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Listopad 05, 2018, 01:44:09 pm

Tytuł: Kursy i warsztaty
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Listopad 05, 2018, 01:44:09 pm
Nie od dziś wiadomo, że sama szkoła przestała wystarczać ludziom.
Pragną dalszego rozwoju a więc często decydują się na kursy psie (https://ethoplanet.com/kursy/). Kursy tego typu bardzo dokształcają nie tylko nas, ale również naszego psa !
Aby zgłębić nieco bardziej wiedzę na temat psich zachowań i psiej natury zachęcam do zapoznania się z tematem warsztaty dla psów (https://ethoplanet.com/warsztaty/).
Tytuł: Odp: Kursy i warsztaty
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 26, 2018, 09:05:47 pm
Na pewno sama szkoła nie wystarczy, aby nauczyć się języka obcego. Dlatego też warto zdecydować się na jakiś dodatkowy kurs, na przykład taki, jaki oferuje Szkoła Językowa SPEAK UP. Na pewno już wcześniej o niej słyszeliście, bo cieszy się w Polsce niemałym uznaniem. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-mlodziezy (https://www.speak-up.pl/angielski-dla-mlodziezy) możecie zapoznać się z ofertą ich kursów dla młodzieży, polecam :)
Tytuł: Odp: Kursy i warsztaty
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Grudzień 15, 2018, 03:16:30 pm
Zdecydowanie najlepszy kurs na jaki należałoby zwrócić uwagę w dzisiejszych czasach to szkolenie z obsługi programu excel. Nauczyć się tego programu możemy tutaj https://calculatic.pl/kursy-excel/wroclaw . Obsługują nie tylko Wrocław, więc warto zajrzeć na ich stronę oraz dowiedzieć się jak i gdzie można uzyskać certyfikat z excel, który na pewno się w przyszłości przyda.
Tytuł: Odp: Kursy i warsztaty
Wiadomość wysłana przez: olenka w Styczeń 31, 2019, 02:59:03 pm
Różne kursy można znaleźć na rynku i warto z nich skorzystać. Polecam chociażby zainteresować się taką opcją jak kursy lublin w https://www.kursor.edu.pl/ (https://www.kursor.edu.pl/). Tam jest tak duży wybór różnych szkoleń, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Tytuł: Odp: Kursy i warsztaty
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 11, 2021, 11:44:23 pm
szkolenie