Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: http://forum.naukowy.pl/n w Listopad 09, 2020, 04:54:35 pm

Tytuł: Kuchnia i meble do niej
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Listopad 09, 2020, 04:54:35 pm
Jakie meble do kuchni polecacie zamawiać? Gdzie ich szukać? Ja przeglądając oferty w sieci trafiłam na tą https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85 i spodobało mi się kilka kompletów. Znacie ten sklep? Zamawialiście tam? Mają też atrakcyjne wyprzedaże, zastanowię się jeszcze nad zakupem.
Tytuł: Odp: Kuchnia i meble do niej
Wiadomość wysłana przez: olenka w Listopad 12, 2020, 12:32:40 pm
Nie tylko meble są ważne - ale też wyposażenie kuchni. Mam na myśli na przykład różne ozdoby, dekoracje, akcesoria. Wiele z nich znajdziecie w sklepie internetowym Polmarkus: https://sklep.polmarkus.com.pl/ozdoby-na-tort (https://sklep.polmarkus.com.pl/ozdoby-na-tort).
Tytuł: Odp: Kuchnia i meble do niej
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 28, 2020, 10:56:00 am
A czy ktoś z Was ma w domu meble sosnowe? Ja ostatnio czytałam o możliwości ich woskowania na stronie internetowej https://sklepabcmeble.pl/blog-wnetrzarski/16_woskowanie-mebli-sosnowych.html (https://sklepabcmeble.pl/blog-wnetrzarski/16_woskowanie-mebli-sosnowych.html). Sądzę, że taka konserwacja pozwoli się cieszyć takimi meblami w nienagannym stanie przez wiele lat ;)
Tytuł: Odp: Kuchnia i meble do niej
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Grudzień 18, 2020, 05:49:48 pm
Natomiast jakbyście chcieli kupić przykładowo nowoczesny, solidny zlewozmywak granitowy, to zdecydowanie warto się rozglądnąć w sklepie https://primagran.pl . Tam znajdziecie je w najróżniejszych kolorach oraz wzorach. Mało tego znajdziecie również solidne, stylowe baterie.
Tytuł: Odp: Kuchnia i meble do niej
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Styczeń 29, 2021, 03:02:58 pm
Co do kuchni to ja bym wam polecała te https://gerlach.pl/zestaw-garnkow garnki zamówić bo są dobrej jakości a producent ma też teraz fajne wyprzedaże w swoim sklepie internetowym. Zobaczcie sami, ja zrobiłam tam udane zakupy.