Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: http://forum.naukowy.pl/n w Październik 03, 2018, 08:14:27 pm

Tytuł: Kredyt czy pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Październik 03, 2018, 08:14:27 pm
Witajcie, planuje zakup samochodu i nie wiem, czy wziąć kredyt bankowy, czy pożyczkę prywatną. Tutaj https://paniala.pl/wiedza/kredyt-a-pozyczka/ jest bardzo ciekawy artykuł wyjaśniający różnice między kredytem a pożyczką, jeśli ktoś by chciał poczytać. Strona ma w ogóle dużo takich wpisów.
Tytuł: Odp: Kredyt czy pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Październik 27, 2018, 06:28:18 pm
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zaciągnąć pożyczkę na rozwój firmy, warto jest skorzystać z oferty funduszu pożyczkowego http://pozyczkowy.com.pl/pozyczki-na-start/ posiadającego ciekawą ofertę dla wszystkich przedsiębiorców, szczególnie tych z województwa podkarpackiego.
Tytuł: Odp: Kredyt czy pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: alvar w Listopad 20, 2018, 05:13:48 pm
Firma może się starać w banku Raiffeisen o kredyt na zakup środka transportu. Bankowi ni robi różnicy czy będzie to auto nowe czy używane a spłacać można nawet przez  7 lat.
Tytuł: Odp: Kredyt czy pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Listopad 21, 2018, 11:32:20 pm
Zależy od możliwości, lepiej byłoby wziąć kredyt w banku ale trzeba mieć zdolność i trochę z tym schodzi. A jak pożyczka to nie prywatnie tylko w jakiejś sprawdzonej firmie żeby problemu nie było. Kredyt OK jest na przykład długo na rynku i są ok w stosunku do klientów. Mają i chwilówki i pożyczki, weryfikacja o wiele szybsza niż w bankach.
Tytuł: Odp: Kredyt czy pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: olenka w Grudzień 29, 2018, 11:20:07 am
Ja bym bardziej proponowała z doświadczenia kredyt. A w szczególności kredyt hipoteczny. Na stronie https://hipoteka360.pl/ (https://hipoteka360.pl/) znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. A jest wiele ciekawych informacji do przeczytania oraz kalkulatory do dokładnych obliczeń.
Tytuł: Odp: Kredyt czy pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: onova w Październik 09, 2020, 06:29:24 pm
Wygodniejsza jest pożyczka przez internet w aasapolska (https://www.aasapolska.pl/pozyczka-online) . Złożenie wniosku to jakieś 5 minut i decyzja jest bardzo szybka, kase przelewają szybkiem przelewem za 0zł na konto i gotowe. Tylko dowód osobsity jest potrzebny i można wnioskować do 15tysięcy
Tytuł: Odp: Kredyt czy pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 27, 2020, 11:30:24 pm
A to już najlepiej zgłosić się do   Income Consulting https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/kredyt-obrotowy-dla-firm/   i oni w tej kwestii wam na pewno najlepiej doradzą. W końcu są to specjaliści od kredytów, doskonale orientują się w aktualnych oferta i potrafią dopasować do danego klienta odpowiednią opcje.