Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: janekjezyk w Kwiecień 07, 2008, 07:33:23 pm

Tytuł: konkurs na Językowni/programy do nauki języków za fotki
Wiadomość wysłana przez: janekjezyk w Kwiecień 07, 2008, 07:33:23 pm
Wraz z początkiem kwietnia rozpoczął się cykl konkursów JęzykoMania na wortalu Językownia.pl. Premierowa edycja startuje pod hasłem : „Znane-nieznane: kraje, miejsca, ludzie”.Co tydzień na Językowni pojawiać się będzie nowy konkurs, który ma zachęcić użytkowników portalu do dzielenia się swoimi wspomnieniami, przeżyciami z zagranicznych podróży. Pierwsza edycja JęzykoManii trwa od 3.04 do 11.04. Zainteresowani wzięciem udziału w zabawie muszą wysłać przez siebie zrobione za granicą zdjęcie ciekawego miejsca, na przykład znanego lub nieznanego zabytku, monumentu, ulicy, sklepu, targowiska czy jakichkolwiek innych interesujących obiektów. Sprawa nie jest jednak zupełnie prosta- fotografia musi być oryginalna. Big Ben, piramidy egipskie czy wieża Eiffla nie mogą wyglądać jak na typowej pocztówce z wakacji. Językownia liczy na kreatywność i pomysłowość swoich użytkowników. Autor fotografii o najwyższej średniej ocen zostanie nagrodzony interaktywnym kursem językowym Tell Me More 8.
Zwycięzca będzie mógł wybrać jeden z trzech języków: angielski, niemiecki, francuski na jednym z trzech poziomów trudności: początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym.
Kolejne edycje odbędą się w następujących terminach: II edycja: 12-18 kwietnia, III edycja: 19-25 kwietnia, IV edycja: 26 kwietnia – 02 maja.

zobacz prace, które już zostały zgłoszone do konkursu
odwiedź www.jezykownia.pl