Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Ailis w Grudzień 15, 2020, 12:05:29 pm

Tytuł: Kominy
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Grudzień 15, 2020, 12:05:29 pm
Macie w domach kominy? I nie mówcie mi, że to głupie pytanie, bo wiem, że na przykład moi rodzice nie mają osobnego komina i to czasem sprawia im trudność. Ale ja nie o tym. Jeśli macie takie elementy, to czy mieliście kiedyś konieczność przeprowadzania czegoś takiego jak frezowanie kominów (https://frezowaniekominow.info/usluga/frezowanie-kominow/) ? Mi właśnie powiedział kominiarz, że muszę. A ja nie wiem co to nawet...
Tytuł: Odp: Kominy
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 27, 2021, 04:19:25 pm
Jeżeli chodzi o mnie to sobie wszystko przemyślałam, przejrzałam najróżniejsze oferty i zadecydowałam, że postawię na nowoczesne systemy kominowe (https://systemykominowe-rauch.pl/) , które tutaj na stronie systemykominowe-rauch.pl  znalazłam. Jakoś ich oferta najbardziej do mnie przemawia.  Oferują oni solidne, szczelne kominy na długie lata.
Tytuł: Odp: Kominy
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Listopad 23, 2021, 04:31:15 pm
Chciałabym wyremontować stary dom, który nie dawno kupiłam. Tylko przeszkodą jest stary piec z kominem. Nie wiem czy wymontować piec i frezować komin czy lepiej wymurować nowy? Moglibyście polecić jakieś usługi kominiarskie (https://frezowaniekominow.info/uslugi-kominiarskie/) z okolic Karpacza? Może doradzą mi co mam zrobić w takiej sytuacji.