Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Miśka w Listopad 27, 2019, 07:42:44 pm

Tytuł: Kamera do auta
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Listopad 27, 2019, 07:42:44 pm
Czy macie w Waszych autach kamery?
Tytuł: Odp: Kamera do auta
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 27, 2019, 08:07:04 pm
Tak, ja taką kamerkę zamówiłam sobie już w zeszłym roku w sklepie internetowym https://smartcams.pl/ (https://smartcams.pl/). To była dobra decyzja, bo kamerka działa cały czas bez zarzutu a już kilka razy nawet mi się przydała ;) Tak więc serdecznie polecam ;)
Tytuł: Odp: Kamera do auta
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Listopad 28, 2019, 11:58:50 am
Ja dopiero kompletuję wyposażenie do samochodu takie co mi się może przydać. Kamery co prawda nie posiadam, ale za to mam gps do samochodu (https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/lokalizator-gps-do-samochodu) i akurat z tego zakupu to jestem bardzo zadowolona, przydaje się.
Tytuł: Odp: Kamera do auta
Wiadomość wysłana przez: Ajkk w Sierpień 25, 2022, 04:36:47 pm
Polecam artykuł na https://www.geonavi.com.pl/blog/jakie-sa-najlepsze-systemy-antykradziezowe-do-samochodu/ , dowiemy się w co inwestować żeby skutecznie zabezpieczyć się podczas kradzieży samochodu. Jednym z systemów, które są bardzo skuteczne jest monitorowanie GPS, system jest bardzo skuteczny, dyskretny więc znalezienie auta jest wysoce prawdopodobne. To dobry zakup, nie tylko dla użytkowników prywatnych ale i firm, które często w autach mają cenne majątek swoich klientów. Inwestycja, może zwrócić się bardzo szybko, zapewniamy też sobie, święty spokój.