Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: olenka w Lipiec 14, 2019, 02:29:02 pm

Tytuł: Jazda na rowerze
Wiadomość wysłana przez: olenka w Lipiec 14, 2019, 02:29:02 pm
Coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem kasku rowerowego. Kilka opcji co do tego już mam i zastanawiam się jaki kask konkretnie wybrac. Zauwazyłam, ze tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_odziezy/17834/test_kask_szosowy_abus_airbreaker bardzo fajnie opisali cały wybór kasków i czym się sugerować. Wy jeździcie w kaskach ?
Tytuł: Odp: Jazda na rowerze
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Lipiec 21, 2019, 05:17:41 pm
Bezpieczeństwo przede wszystkim bez dwóch zdań. Zawsze jak coś to ochroni. Ja ostatnio na https://skleprowerowy.pl/siodla/siodlo-power-comp.html na to siodełko zwróciłam uwagę, w sumie nie dla mnie tylko dla męża, on więcej jeździ. Kaski to już mamy porządne, to nie trzeba zmieniać.
Tytuł: Odp: Jazda na rowerze
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Lipiec 27, 2019, 09:34:54 pm
Jazda na rowerze to sama przyjemność, nieprawdaż? Mamy tutaj świeże powietrze, różne widoki, ruch- a to przecież zdrowie. Cóż więcej chcieć? Jeszcze tak jak odpowiednio się przygotuje rower do jazdy to już w ogóle... Człowiekowi nie chce się wracać do domu. Ja przykładowo chce wymienić amortyzatory rowerowe na te tutaj https://www.rowertour.com/c/59/amortyzatory .
Tytuł: Odp: Jazda na rowerze
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Listopad 14, 2019, 11:10:25 am
Ja to bym chciała troszkę inaczej się na rowerze "puścić" . Interesują mnie nieklasyczne rowery elektryczne. Jeśli nie wiecie, o czym mówię, to tutaj https://www.ceneo.pl/Rowery/Rodzaj:Elektryczne.htm proszę, je macie. Po prostu to to jest dopiero wygoda, a i nie ma problemów z przejazdem po mieście.
Tytuł: Odp: Jazda na rowerze
Wiadomość wysłana przez: olenka w Styczeń 30, 2020, 11:32:46 am
Ostatecznie zdecydowałam się na kask rowerowy w sklepie internetowym https://www.metrobikes.pl/ (https://www.metrobikes.pl/). Spodobała mi się ich bogata oferta akcesoriów rowerowych. Z pewnością każdy znajdzie u nich coś dla siebie.
Tytuł: Odp: Jazda na rowerze
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Marzec 21, 2020, 04:08:32 pm
A czy jeżdżąc wyczynowo na rowerze warto sobie kupić Waszym zdaniem kamerkę sportową i nagrywać swoje trasy? Widziałam na stronie internetowej https://smartcams.pl/ (https://smartcams.pl/), że takie kamerki wcale nie są drogie. Co o tym sądzicie? Czy Wy korzystacie z czegoś takiego?
Tytuł: Odp: Jazda na rowerze
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Sierpień 02, 2020, 09:29:23 pm
No, a czy czasami zastanawialiście się ile tak naprawdę przejechaliście dystansu?  Właśnie... Też tak czasami nad tym myślę, ale ostatnio znalazłam na stronie https://sklepzrowerami.pl/354-Liczniki licznik do roweru i chyba go kupię.