Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: olenka w Maj 22, 2020, 02:11:39 pm

Tytuł: Ginekolog
Wiadomość wysłana przez: olenka w Maj 22, 2020, 02:11:39 pm
uważam, że dobry ginekolog to podstawa. Trzeba znaleźć kogoś do kogo mamy pełne zaufanie i kogoś kto może o nas odpowiednio zadbać. Widziałam, że tutaj https://femimea.pl przyjmują kobiet i mają swietnych lekarzy.
Tytuł: Odp: Ginekolog
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Maj 26, 2020, 11:48:23 am
Zgadzam się, zwłaszcza jeśli chodzi o leczenie endometriozy z którą mam problem to bardzo ważne żeby trafić na dobrego specjalistę od tej choroby. Jestem pod opieką lekarzy ze szpitala medicover, miałam tu też bardzo poważny zabieg z użyciem plazmy argonowej i teraz czuję się o wiele lepiej niż przed zabiegiem
Tytuł: Odp: Ginekolog
Wiadomość wysłana przez: alvar w Czerwiec 09, 2020, 09:53:54 am
Jeśli chodzi o endometriozę to wiem że tabletki antykoncepcyjne pomagają w walce z tą chorobą, nawet tu https://antykoncepcjanamiare.pl/czy-tabletki-antykoncepcyjne-moga-pomoc-w-leczeniu-endometriozy/  o tym czytałem. Jeśli choroba nie jest zbyt zaawansowana lekarz dobiera leki hormonalne, które mają na celu zmniejszenie produkcji estrogenów w organizmie kobiety.
Tytuł: Odp: Ginekolog
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Czerwiec 23, 2020, 02:01:14 pm
Nie zawsze można trafić na dobrego ginekologa, są tacy co tylko aby wizytę odfajkować. Do takiego drugi raz już bym nie poszła. Tym bardziej, że to czasem porozmawiać trzeba, badania kontrolne są mega ważne. Ja na szczęście nie narzekam. Moja pani ginekolog też mi belarę dobrała, strasznie się męczyłam przez pms co miesiąc. Dobrze, że mam to już za sobą. Taki powinien być ginekolog właśnie, pomocny.