Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: gloryjka w Sierpień 13, 2018, 01:57:28 pm

Tytuł: gdzie na wczasy ?
Wiadomość wysłana przez: gloryjka w Sierpień 13, 2018, 01:57:28 pm
Chcemy wybrac się na weekend na Kaszuby , ponoć jest tam pięknie a nie mieliśmy okazji tam być . Szukam jakiegoś miejsca godnego polecenia jeśli chodzi o nocleg. Zastanawiam się nad takimi domkami www.cwsostrzyce.com/domki-letniskowe (http://www.cwsostrzyce.com/domki-letniskowe) co o nich sądzicie ? Byliście tam ?
Tytuł: Odp: gdzie na wczasy ?
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Październik 14, 2018, 05:00:21 pm
Wakacje są raz do roku - nie bójmy się w tym okresie zaszaleć! Ja na przykład w przyszłym roku wybieram się na Wyspy kanaryjskie bo znalazłam oferty na Wczasy Fuerteventura (https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Region:Fuerteventura.htm) Ja to trzymam rękę na pulsie i regularnie sprawdzam bieżące oferty biur turystycznych bo czasem może trafić się niezła okazja.
Tytuł: Odp: gdzie na wczasy ?
Wiadomość wysłana przez: Vitaminka w Październik 16, 2018, 09:53:59 am
A myśleliście kiedyś o takich wczasach zdrowotnych? Są miejsca w Polsce np Primavera w Jastrzębiej Górze, gdzie organizują turnusy dla chorych na Hashimoto https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/program-opanuj-hashimoto/  . Pobyt przystosowany jest do osób cierpiących na dolegliwości związane z ta chorobą. Dla uczestników wczasów przygotowana jest specjalna dieta, zabiegi pielęgnacyjne, ćwiczenia a także ciekawe warsztaty. Myślę, że to świetna opcja aby połaczyc wypoczynek z dbaniem o zdrowie.
Tytuł: Odp: gdzie na wczasy ?
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Październik 25, 2018, 12:42:31 pm
a gdzie wy preferujecie się wybrać, bo wiecie każdy ma inne gusta. Mnie na przykład ostatnio bardzo spodobał się Wrocław, według mnie to mały polski Paryż. Możecie na stronie internetowej http://apartamentywroclawskie24.pl/zwiedzic-we-wroclawiu/ zobaczyć co warto zwiedzać w takim miejscu, nocleg też możecie sobie zabukować np w apartamencie, tak będzie jeszcze bardziej romantycznie. Warto mieć te rzeczy na uwadze.
Tytuł: Odp: gdzie na wczasy ?
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 04, 2018, 10:45:02 am
My najchętniej wyjeżdżamy na wczasy za granicę ;) Jedziemy cała rodziną, jedynie piesek musi zostać w Polsce, bo bardzo źle znosi długie podróże. Ale zostawiamy go zawsze w hotelu dla psów "U Zoopsychologa (http://www.psipensjonat.com.pl/)" pod Warszawą, gdzie ma naprawdę fachowa opiekę i bardzo dobre warunki ;) Jeśli więc potrzebowalibyście takich usług, to polecam :)
Tytuł: Odp: gdzie na wczasy ?
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Czerwiec 06, 2019, 10:32:31 pm
Hmmm... Ciężko dokładnie określić, jeśli nie wiem, jakie kierunki lubisz, ale myślę, że może wczasy portugalia będą dla Ciebie odpowiednie? Możecie sprawdzić sobie stronę https://www.clickandgo.pl/destinations/portugal i oferty tam dostępne. Na pewno coś z ofert się Wam spodoba.