Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: gloryjka w Wrzesień 06, 2019, 02:25:16 pm

Tytuł: Gdzie kupię oryginalne meble
Wiadomość wysłana przez: gloryjka w Wrzesień 06, 2019, 02:25:16 pm

11. Szukamy akurat sofy i foteli do naszego salonu i byliśmy z mężem w kilku salonach, ale naprawdę tam już nic ciekawego nie ma. Na stronie https://www.vero.pl/  znaleźliśmy piękne modele i chyba się zdecydujemy ale jednak przed zakupem wolę się jeszcze zorientować co sądzicie o tym wyborze? Może ktoś z Was ma te meble?
Tytuł: Odp: Gdzie kupię oryginalne meble
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Wrzesień 12, 2019, 10:16:58 am
W meble moim zdaniem najlepiej jest się zaopatrywać przez internet. Na stronie https://sklepabcmeble.pl/ (https://sklepabcmeble.pl/) mają całkiem duży wybór takich właśnie mebli, do różnego rodzaju pomieszczeń. Jestem przekonana, że znajdziecie tam również meble dla siebie i że wcale nie będziecie musieli za nie dużo zapłacić ;)
Tytuł: Odp: Gdzie kupię oryginalne meble
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Kwiecień 17, 2020, 02:29:16 pm
A jakie meble ogrodowe (https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe) macie w swoich ogrodach? Nowoczesne czy może klasyczne? Gdzie zamawialiście? Bo chcę niedługo zrobić remont w swoim ogrodzie i szukam dodatków oraz mebli do niego. Słyszałam że najlepiej jest zamawiać internetowo, jest taniej.
Tytuł: Odp: Gdzie kupię oryginalne meble
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Maj 14, 2020, 04:22:53 pm
Oryginalne meble dobrej jakości od producentów z całego świata możecie zamówić w tym https://onemarket.pl/ sklepie internetowym. Mają dobrą obsługę klienta, pomocną, rzetelną, szybko realizują zamówienia, moja mama od nich nie raz kupowała i była zadowolona.
Tytuł: Odp: Gdzie kupię oryginalne meble
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 29, 2021, 02:44:27 pm
W sumie wiecie, gdzie warto kupować meble oryginalne? Na stronie typu pokato.pl. Wiem, tam sporo jest używanych mebli, ale można czasami takie perełki znaleźć, że jest to szok. Sama nawet znalazłam dla siebie super stoły z krzesłami używane (https://pokato.pl/dom-i-ogrod/meble/stoly-krzesla-biurka) i koniecznie muszę je kupić.
Tytuł: Odp: Gdzie kupię oryginalne meble
Wiadomość wysłana przez: olenka w Marzec 03, 2021, 12:51:27 pm
Weź też poważnie pod uwagę renowację starych mebli. Wszystko, czego będziesz potrzebować, ma w ofercie hurtownia tapicerska Akces: https://hurtownia-akces.pl/ (https://hurtownia-akces.pl/). Polecam zapoznać się bliżej.