Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: http://forum.naukowy.pl/n w Styczeń 30, 2019, 10:19:41 am

Tytuł: Fryzura okolicznościowa
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Styczeń 30, 2019, 10:19:41 am
Jest Wam potrzebna fryzura okolicznościowa z dojazdem w Krakowie? Jeśli tak, to żaden problem, ponieważ możecie zgłosić się do http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/fryzura-okolicznosciowa-z-dojazdem-krakow/ Mają mnóstwo zadowolonych klientem, gdzie większość z nich miało przed sobą ważne wydarzenia i z fryzurą absolutnie nic przez cały wieczór i całą noc, się nie działo.
Tytuł: Odp: Fryzura okolicznościowa
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Lipiec 20, 2019, 11:18:30 am
W Krakowie to znajoma kupowała sobie perukę ostatnio w https://perukisklep.pl/ (https://perukisklep.pl/) bo jak się okazalo z jej naturalnych włosów to żadnej sensownej fryzury nie szło zrobić. ma bardzo cienkie i delikatne włosy, w ogóle nie podatne na stylizację. A z tych z peruki oczywiście naturalnych udało się zrobić piękne gęste loki.
Tytuł: Odp: Fryzura okolicznościowa
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Lipiec 25, 2019, 11:50:46 am
Jeśli nie możecie pochwalić się na co dzień gęstymi włosami, to do wykonania takiej fryzury okolicznościowej mogą się Wam przydać tak zwane włosy doczepiane. Takie włosy możecie sobie zamówić na przykład w sklepie internetowym Remy-Hair.pl (https://remy-hair.pl/). Jak widać są tam do wyboru różne odcienie takich włosów, więc na pewno uda Wam się coś dopasować ;)
Tytuł: Odp: Fryzura okolicznościowa
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Październik 22, 2020, 02:13:52 pm
Fryzurę, jak się z czego, to można wykonać dowolną. Dlatego uważam, że warto skusić się na przedłużanie  włosów. Jedna z ciekawych opcji na przedłużanie włosów, jest na takie https://remy-hair.pl/ringi ringi. Na całkiem długo można w ten sposób uzyskać efekt.
Tytuł: Odp: Fryzura okolicznościowa
Wiadomość wysłana przez: krysencja w Grudzień 22, 2020, 11:40:52 am
Sama sobie na wszelkie okazje układam włosy mam kilka sprzętów do stylizacji i radzę sobie bezproblemowo, często korzystam z lokówki automatycznej curl secret babyliss. Można nią zrobić burzę loków dosyc łatwo i się długo trzymają, zostawiam rozpuszczone albo upinam i fryzura gotowa