Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: Dethropo w Sierpień 11, 2005, 06:29:24 pm

Tytuł: Dziwna historia
Wiadomość wysłana przez: Dethropo w Sierpień 11, 2005, 06:29:24 pm
Czy spotkaly was albo kolegów jakies dziwne historie, jezeli tak to opowiedzcie o nich.

Mojemu starszemu brejdakowi przytrafiła się taka historia.

Po pracy wybral się z kumplem do baru. Po wypiciu kilku browarów zauwarzyli przy barze bardzo interesujaca samonta kobiete, wiec postanowili zagadac z nia aby się do niech przysiadla. I tak też uczynili. jednak dziewczyna nie chciała pic piwa wiec zamawiała sobie drinki i to te z najwyzszej połki. Brat mówił że bardzo fajnie sie z nią gadało, że poprostu fajna panna była. Po jakims czasie dziewczyna powiedziała że wychodzi do toalety(normalna rzeczy mysl moj brat z kumplem). jednak dziewczyna długo nie przychodziła i zaczeli sie martwic, a może sie jej cos stało, więc poszli zobaczyc do toalety. Jak się okazało kobiety tam nie bylo. Pomysleli, że może sie z nia mineli albo cos, wiec wrócili do stolika. Czekali może ze 2 h a ona nie przychodzi, a barman wołał piedziądze za drinki(60zł). Nie wiedzieli co mają zrobic, bo mówli że to nie oni zamawiali te drinki lecz kobieta co z nimi siedziała, lecz barman postraszył ich ochroniarzami i zapłacili. Kiedy mieli juz wychodzić przypomnieli sobie o torebce, która kobieta zostawiła u niech przy stole, wiec ja zabrali. Kiedy wyszli na ulice zobaczyli co najsmieszniejsze ich koleżanke z baru w towarzystwie dwóch policjantów. Kiedy ona ich zobaczyła zaczeła krzyczeć że to oni ukradli jej torebke. I jak to bywa w takich przypadkach wyladowali na komisarjacie. Ordazu zaczeli się tłumaczyc że oni tej torebki nie ukradli i kobieta która ich oskarża sidziała wczesniej z nimi w barze, dodali tez ze maja na to świadków. Po kilku godzinach sprawa się wyjasniła i ich wypuszczono.
W całym tym zamieszaniu zapomnieli jednak oddać kobiecie torebiki. Byli bardzo wkurwieni cała ta sytuacją, więc postanowili zobaczyc co jest w tej torebce. Weszli do jakiejs klatki i otwierają torebke, a tam wiecie co było????!!!
Głowa złotej owcy :)  Ψ


Dla osób które nie wiedzią o co chodzi polecam aby zajrzeli tutaj (http://forum.servis.pl/viewtopic.php?p=11165#11165)
Tytuł: Dziwna historia
Wiadomość wysłana przez: -=redas=- w Sierpień 12, 2005, 10:14:13 am
:> sneaky ;)
Tytuł: Dziwna historia
Wiadomość wysłana przez: hWnd w Sierpień 12, 2005, 08:36:04 pm
Cytat: "Dethropo"
otwierają torebke, a tam wiecie co było????!!!
Głowa złotej owcy Smile Ψ


Dla osób które nie wiedzią o co chodzi polecam aby zajrzeli tutajHeh historia stara jak świat, ja znam inne zakończenie:

otwierają torebkę (czy coś tam innego - w zależność od wersji hostorii ;)) .....
..... no więc otwierają torebkę a tam..... taki sam kit jaki i ja wam wciskam :P
Tytuł: Dziwna historia
Wiadomość wysłana przez: Dethropo w Sierpień 12, 2005, 09:19:28 pm
ale chyba wszyscy znaja historie z cyganka :)
Tytuł: Dziwna historia
Wiadomość wysłana przez: Aneczka w Sierpień 13, 2005, 04:00:40 pm
ja niestety nie miałam do tej pory żadnej ciekawej historii, poza jedną - przed wejściem do szkoły publicznie wywinęłam orła :D zero stresu, zero złośliwości - czysty smiech połowy szkoły. ot, po prostu fascynujące  :mrgreen: