Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: gloryjka w Marzec 20, 2018, 09:15:52 pm

Tytuł: dobry ośrodek uzależnień - gdzie ?
Wiadomość wysłana przez: gloryjka w Marzec 20, 2018, 09:15:52 pm
Witajcie ! Poradźcie mi gdzie najlepiej wysłać osobę uzależnioną od alkoholu? Bardzo chciałabym pomóc bliskiej mi osobie , ale nie bardzo wiem gdzie szukac pomocy. Słyszałam że Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień (https://rehab-terapia.pl/oferta/detoks-olsztyn/) jest to miejsce godne polecenia, że wiele osób bardzo sobie ich chwali .
Tytuł: Odp: dobry ośrodek uzależnień - gdzie ?
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Kwiecień 10, 2018, 03:36:58 pm
Polecam:
rzucanie palenia bielsko (http://maria-doroniewicz.pl/rzucanie-nalogu),
rzucanie nałogu online (http://maria-doroniewicz.pl/rzucanie-nalogu) i rzucanie palenia online (http://maria-doroniewicz.pl/rzucanie-nalogu) - warto walczyć z problemami :) terapia bielsko (http://maria-doroniewicz.pl/terapia) bielsko biała psycholog (http://maria-doroniewicz.pl)
:)
Tytuł: Odp: dobry ośrodek uzależnień - gdzie ?
Wiadomość wysłana przez: olenka w Wrzesień 07, 2018, 12:23:29 pm
Zdecydowanie warto porozmawiać o tego typu problemach ze specjalistami. Może w tej sytuacji zainteresuje Was ctpb - psycholog szczecin (http://ctpb.szczecin.pl/)? Taka specjalistyczna terapia może przynieść naprawdę ciekawe efekty.
Tytuł: Odp: dobry ośrodek uzależnień - gdzie ?
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Październik 12, 2019, 10:49:28 am
Alkoholizm to straszne uzależnienie, tak samo jak przy wpadnięciu w hazard. Dlatego ja już namierzyłam Ośrodek Wiosenna , do którego wyślemy mojego brata. On nadużywa alkoholu, bo przegrywa w ruletkę, a gra w nią, bo potrzebuje na alkohol i życie.. W ogóle popadł w jakieś błędne koło. Liczę, że tam mu pomogą.
Tytuł: Odp: dobry ośrodek uzależnień - gdzie ?
Wiadomość wysłana przez: onova w Czerwiec 01, 2020, 01:17:27 pm
Popytaj znajomych, na pewno coś dobrego polecą. Ja również zachęcam do zapoznania się z treścią artykułu https://zdrowietak.pl/porady/czy-mozna-przejsc-odtrucie-alkoholowe-w-domu.html , gdzie mowa o tym w jaki sposób można przejść odtrucie alkoholowe. Jak się okazuje możliwe jest to w domu
Tytuł: Odp: dobry ośrodek uzależnień - gdzie ?
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Lipiec 02, 2020, 06:21:12 am
Mogę polecić ten https://wolmed.pl ośrodek leczenie uzależnień, była tam moja kuzynka i bardzo szybko wróciła do zdrowia, na miejscu jest bardzo dobra opieka medyczna a także dobra kuchnia i sporo zajęć na świeżym powietrzu