Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Styczeń 07, 2019, 11:37:16 am

Tytuł: Dentysta Kraków
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Styczeń 07, 2019, 11:37:16 am
Potrzebny Ci stomatolog dziecięcy nowa huta (https://maxdentkrakow.pl/stomatologia-dziecieca/)? Strzałem w 10 będzie stomatologia dziecięca nowa huta (https://maxdentkrakow.pl/stomatologia-dziecieca/) MaxDent - nowy gabinet, świetni specjaliści i fajne ceny - byłam i sprawdziłam :D Zastanawia mnie też wybielanie zębów nowa huta (https://maxdentkrakow.pl/wybielanie-zebow/) u nich i chyba się skuszę :D
Tytuł: Odp: Dentysta Kraków
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Luty 07, 2019, 02:56:43 pm
Niełatwo jest znaleźć naprawdę dobrego fachowca, takiego z powołania. Ja nawet szukałam kogoś dobrego po za miastem i ostatecznie znalazłam Specjalistyczne Centrum Ortodoncji http://www.ortolingwa.pl . Myślę, że mogę im powierzyć moje zęby. Mają oni wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i nawet korzystne ceny.
Tytuł: Odp: Dentysta Kraków
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 12, 2019, 04:43:33 pm
W Krakowie to mogę polecić tylko jeden gabinet - https://dental4you.pl/ do którego chodzę od pół roku. Z leczenia jestem zadowolony, wszystko jest profesjonalne, nie obawiam się wizyt bo wiem że będzie bez bólu, wcześniej bałem się chodzić jak byłem w innym gabinecie zapisany.
Tytuł: Odp: Dentysta Kraków
Wiadomość wysłana przez: Vitaminka w Październik 24, 2019, 12:14:20 pm
Jeśli chcecie leczyć zęby dobrze i bezboleśnie to najlepiej skorzystać z profesjonalnego gabinetu stomatologicznego. Bardzo dobre usługi z zakresu stomatologi zachowawczej, implantologii, stomatologii estetycznej i implantologii oferuje centrum stomatologiczne doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia/ . Centrum znajduje się w Podgórzu. Na ich stronie  możecie zobaczyć jakie dokładnie usługi oferują.
Tytuł: Odp: Dentysta Kraków
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Luty 21, 2020, 04:29:28 pm
Moja cała rodzina chodzi do gabinetu http://wesolystomatologia.pl/ w Sosnowcu i szczerze ich polecam. Zatrudniają fachowych dentystów, ja i leczyłam tam zęby i wykonywali mi licówki. Wszystko w pełni profesjonalnie, byłem zadowolona. I mam w końcu piękny uśmiech.
Tytuł: Odp: Dentysta Kraków
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Październik 30, 2020, 01:43:39 pm
Ogólnie mam sporo informacji na temat tego, co mogę i gdzie mogę się leczyć, ale zastanawiam się, czy ten dentysta konin (https://przychodniajowisz.pl/) nie będzie najlepszy. Chodzi o to, że po prostu mamy ogólnie mały problem z synkiem, a wyrastanie dodatkowego zęba go boli strasznie. Dlatego potrzebujemy rzetelnego polecenia.
Tytuł: Odp: Dentysta Kraków
Wiadomość wysłana przez: olenka w Styczeń 23, 2021, 03:32:46 pm
Polecam Wam klinikę stomatologiczną Dentium Clinic: https://dentiumclinic.pl/ (https://dentiumclinic.pl/). Jest to klinika, do której regularnie zaglądam. Lubię mieć pewność, że wszystko z moimi zębami jest ok. Oni zajmują się też takimi sprawami jak wybielanie zębów czy ortodoncja.