Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: olenka w Czerwiec 19, 2018, 10:32:31 am

Tytuł: Dekoracje ślubne
Wiadomość wysłana przez: olenka w Czerwiec 19, 2018, 10:32:31 am
Jak sądzicie, jakie dekoracje będą najlepsze na weselną salę? Zależy mi na tym, aby była ona ciekawie ozdobiona. Myślę więc o świecach - na stołach można na przykład poukładać tego typu świece: https://www.zapi.pl/akcesoria-slubne/299-swiece-lakierowane-w-ksztalcie-kuli-rozne-kolory.html (https://www.zapi.pl/akcesoria-slubne/299-swiece-lakierowane-w-ksztalcie-kuli-rozne-kolory.html). Czy to dobre rozwiązanie?
Tytuł: Odp: Dekoracje ślubne
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Wrzesień 27, 2018, 08:05:40 am
Na pewno przyda Wam się również pudełko ślubne na koperty, które możecie zamówić na https://happenings.pl/pudelka-slubne-na-koperty (https://happenings.pl/pudelka-slubne-na-koperty) bez wychodzenia z domu. Jest to element, o którym często się zapomina i później organizuje się na ostatnią chwilę, więc sądzę, że warto o to zadbać już wcześniej ;)
Tytuł: Odp: Dekoracje ślubne
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Listopad 18, 2018, 07:25:47 pm
Dekoracje najlepsze będą takie jakie pasują młodym. My zdecydowalismy sie na wesele w rustykalnym stylu. Wszystko mialo byc zwiazane z naturą. Dużo kwiatów i duzo drewna. Nawet podziekowania dla rodziców i gosci czy winetki i zawieszki na alkohol byly drewniane (zamawialam tutaj https://rustykalne-wesele.pl/ ) Czemu akurat tak? Bo takie bylo moje marzenie i ciesze sie ze udalo mi sie je zrealizowac 🙂
Tytuł: Odp: Dekoracje ślubne
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Kwiecień 13, 2019, 10:05:57 pm
No, a co z zaproszeniami? Bo właśnie zastanawiam się gdzie najlepiej je kupić. Przeglądając internet trafiłam na stronę https://farrowdesign.pl i zauważyłam, że tam mają całkiem ciekawe propozycje zaproszeń. Kojarzycie tą firmę?